Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom átvert minket, de én...

Húgom átvert minket, de én mégis az ő pártját fogom. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Húgom tegnap este felhívott telefonon, hogy eljöhet e hozzám aludni. 120 km-re tanulok otthonról, albérletben lakom. Igent mondtam neki és persze jött is. Erre ma kiderült, hogy a barátja/fiúja is jött Szegedre koleszba és találkozni akar csak vele. Becsapva érzem magam, és anyum előbb hívott fel telefonon, ahol kiderült erről ő sem tudott. Anya most csalódott és elhordott engem mindennek, hogy biztos tőlem tanulta az efféle viselkedést, majd megzsarolt, hogy ha el merem mondani húgomnak, hogy anyu tud erről ,akkor többé nem támogat a tanulmányaimban. Mégis húgom felé húz a szívem.


Hallgassak és hagyjam, hogy húgomat elkapja anyu és felelősségre vonja, vagy figyelmeztessem?


2013. aug. 30. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Végül csak elhallgatta, vagy kamuzott is valamit?
2013. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ki kell pattintani előlről a fogát bütyökkel akkor egyből normális lesz.
2013. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a problémát. Elment hozzád a húgod, ott is aludt plusz még találkozott a barátjával. Mi ezzel a baj? Miért csalódott anyukád?
2013. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert ezt elhallgatta anyu és én előlem, és azt mondta azért akar lejönni hozzám mert hiányzom neki.
2013. aug. 30. 12:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha húgod elmondta volna otthon és neked a teljes igazat, hogy a barátját szeretné látni, akkor el lett volna engedve? Mert ha igen, akkor húgod hibázott, de amennyiben túl nagy a szigor otthon, úgy rákényszerül a hazugságra...
2013. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én se értem, hogy miért baj, hogy a barátjával akart találkozni. Hány éves a húgod? Anyukád el akarja tiltani a barátjától? Ha igen, akkor ezt te helyesnek és igazságosnak gondolod? Én ettől tenném függővé, hogy figyelmeztetem-e. De amúgy miért olyan nagy ügy ez a figyelmeztetés? Otthon úgyis megkapja anyutól a felelősségre vonást, ha tud róla, nem?
2013. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez vihar a biliben.
2013. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát, az alapján, amit írtál, én nem találom ezt olyan súlyos dolognak. Veled is találkozott és beszélgetett azért, nem?
2013. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze. Tegnap nálam volt és itt aludt nálam. Húgom 14 a fiú 15. A fiú eljött ide továbbtanulni ami nekünk otthontól 100 km minimum. Ez az utolsó alkalom hosszú ideig, hogy láthatja személyesen. Semmi rosszat nem csinálnak, még az az igazi gyermeki kis első szerelem az övék :)
2013. aug. 30. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyukád kitõl tudta meg tõled?
2013. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!