Mi baja a húgomnak?

Figyelt kérdés

Ő most 8 éves én 15 mindketten lányok.Már kb.egy éve mindig leskelődik fürdésnél, nézni ahogy öltözködöm hiába mondom hogy hagyjon már békén..ráadásul folyton mondja hogy milyen nagy cicim van(mert ugye ő még lapos) és mindig meg akarja fogni..

Mi baja lehet? Mert én nagyon szégyellős vagyok és ez így elég ciki:/



2013. aug. 30. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baja nincs, szimplán még kicsi és érdeklik a dolgok. Amit tehetsz annyi, hogy bezárod az ajtót mikor fürdesz és mikor öltözöl, valamint beszélj anyuddal. Neki kell felvilágosítania, hogy mi illik és mi nem. :)
2013. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem irigykedik.:-) Azt ne engedd hogy megfogja,és ha észreveszed, hogy leskelődik finom közölheted vele, hogy ez nem igazán illik ilyet tenni. Ha előkerül a melltéma akkor mindenképpen erősítsd meg abban, hogy nem sokára neki is nagyok lesznek a mellei csak türelmesnek kell lennie. Öltözködésnél vagy ruhavásárlásnál legyél vele: próbálj meg valami nőcis ruhát kiválasztani számára, adj öltözködési tanácsokat neki / persze korának megfelelően/. körömerősítő lakkal lakkozd ki a körmét, egy kis púder sem fog megártani neki, egy diszkrét szájfény stb. /csak diszkréten/
2013. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ez teljesen természetes kíváncsiság, valószínűleg te is ilyen voltál, csak már nem emlékszel.
2013. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kerdes...
2013. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

semmi baja:)

kicsi,kiváncsi,és irigykedik hogy te már 'nő' vagy :D(legalábbis testben)

2013. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy meglepödsz, de én inkább azt kérdezném, hogy mi bajod van neked, hogy zavar ha a hugod néz? Te vagy neki a példakép, elképzeli, hogy ilyen lesz mint te ha nagyobb lesz. Inkább okosan segitsd mint szégyenlösködsz elötte.
2013. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Először is nem kamu..

A fürdőszoba ajtót nem lehet bezárni az a baj:/

Már mondtam neki finoman hogy ilyen nem illik csinálni de csak mosolygott..

2013. aug. 30. 12:41
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy furi de szégyellős vagyok és még ajkor is zavar ha a mellemet nézik ha póló van rajtam..amúgy szoktunk együtt vásárolni de a szüleim nem engedik hogy sminkeljem hisz még nekem sem engedik:/
2013. aug. 30. 12:43
 9/19 A kérdező kommentje:
De anya után soha nem leskelődik csak én érdeklem és futi hogy ha vele beszélek néha a mellemet nézi:D
2013. aug. 30. 12:44
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha rajtakapod hogy leskelődik kérdezz rá, hogy mindezt miért teszi. Nekem két nagykorú fiam van. Soha nem okozott gondot hogy átöltözzek előttük, vagy éppen fürdésnél rám nyitottak és meztelenül láttak. Viszont egyiket sem kaptam azon, hogy bámulnának. Szerintem hogy nyíltan megbámul fürdés közben vagy éppen arra kér, hogy had fogja meg, ezt nem szabad hagyni. Ha nem hallgat a szép szóra érdemes lenne Anyukáddal erről beszélni. A sminkelést meg nem úgy értettem, hogy feltűnést keltsetek. Vannak jó kis kozmetikumok. csak körül kell nézni.
2013. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!