Mi baja a húgomnak?

Figyelt kérdés

Ő most 8 éves én 15 mindketten lányok.Már kb.egy éve mindig leskelődik fürdésnél, nézni ahogy öltözködöm hiába mondom hogy hagyjon már békén..ráadásul folyton mondja hogy milyen nagy cicim van(mert ugye ő még lapos) és mindig meg akarja fogni..

Mi baja lehet? Mert én nagyon szégyellős vagyok és ez így elég ciki:/



2013. aug. 30. 12:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is engedem hogy leskelődjön most már zárt ajtónál öltözök.Ha meg fürdök és szólok a szüleimnek hogy a tesóm leskelődik egyből mondják neki hogy nem szabad meg hogy hagyjon békén..hát gondolom hogy ha neki is lesz valami le fog állni:)
2013. aug. 30. 13:26
 12/19 anonim ***** válasza:
Mivel ő is lány, nem kell ezt ennyire tragikusan venni.
2013. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, gondolom másnál nem nagy baj:)
2013. aug. 30. 13:31
 14/19 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak ebben a korban van, érdeklik a dolgok, de egyszer csak kinövi!
2013. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Biztosan:)
2013. szept. 5. 19:29
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha a fürdőszoba ajtaját nem lehet bezárni, akkor szerelj rá egy egyszerű tolózárat (reteszt). Haláli egyszerű megcsinálni, de ha nem megy, akkor kérd meg a szülődet, hogy tegye meg. Ha ezt nem engedik, akkor vigyél magaddal egy széket, olyat, aminek van támlája, és támaszd a kilincs alá, vagy tegyél valami nehezet az ajtó elé belülről, amikor fürdesz.


15 éves vagy, szégyellős, a húgod majdhogynem zaklat. Mondd emg anyukédnak, apukádnak, hogy nagyon zavar ez és beszéljenek a gyerekkel, valamint te magad is beszélhetsz a fejével. Remekül működik az is, hogy megbeszélsz vele egy közös programot (pl. fagyizás vagy mozi stb.), és HA nem hajlandó azt tenni, amire te megkérted (azaz pl. hogy ne nyisson rád, amikor fürdesz), akkor a program törölve. Nem jöhet veled. Ez büntetés, és nagyon jól működik, ha képes vagy konzekvens maradni. És mindig mondd meg, hogy milyen hibás tettért mi a büntetés.

2013. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de már egy ideje nem csinálja:D
2013. okt. 3. 18:50
 18/19 anonim válasza:
Lehet vagyis nem kizárt hogy "Meleg" és ne haragudjatok érte hogy ezt mondom...
2013. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem hinném már abbahagyta és amúgy is tetszik neki egy fiú:D
2013. okt. 3. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!