Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Érezhetem az elvetett testvérem?

Érezhetem az elvetett testvérem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sikerült megfogalmaznom a kérdést.. mert ezt a dolgot sehogy nem lehet jól...remélem elolvassátok amit írok majd.

Amikor még anya meg apa fiatalok voltak nagyon, anya terhes lett elvetették a babát. Apa ezt elmondta nekem pár hónappal ezelőtt, de anya nem tudja hogy én tudok erről. Mindig is szerettem volna egy testvért, és ahogy ezt meg tudtam, olyan mintha lett volna vele egy szoros kapcsolatom. Én hiszek abban, hogy vannak természetfeletti dolgok, és hogy velünk van. Nem tudom miért de úgy gondolok rá mint egy bátyra és úgy is érzem. Pedig fogalmam sincs hogy fiú lett volna vagy lány, de ez az érzésem nagyon erős..Ha bármi ilyen érzékeny dologról van szó, könnybelábad a szemem, mert mint írtam olyan mintha ismertem volna.. Van egy médium, a TV-ben szokott menni Theresa Caputo-nak(nem tudom hogy írják) nevezik. Sokszor gondolok rá, hogy mennyire szívesen megismerném őt..hátha a testvérem is megjelenne..

Szerintetek érezhetem őt így is? 16/L



2013. szept. 7. 18:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elvetetett* bocsánat :)
2013. szept. 7. 18:44
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudnád nem gondolnál rá, szerintem csak el mondta és bebeszéled most magadnak.
2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem beszélem be..ezelőtt is éreztem hogy valami mintha hiányozna az életemből.

de mivel ti úgyis azt fogjátok mondani hogy bebeszélem..már látom tényleg felesleges volt ezt kiírnom..

2013. szept. 7. 18:48
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Amíg nem tudtad, nem érezted. Tehát csak bebeszéled, és ezért is érint érzékenyebben. Nekem is lett volna 2 testvérem, anyu elvetélt. Utána született testvérem ugyan, de sosem éreztem a másik kettőt.
2013. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem érezheted őt. Abszurd az egész agyszüleményed.
2013. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez az ezoterika rovatba lenne való.


Amúgy nem érezheted, badarság. Bebeszéled magadnak.

2013. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
88%
A hiányérzet azért volt azelőtt,mert mindig is vágytál egy testvérre, de sosem volt. Most pedig,hogy tudod,hogy lehetett volna,de mégsem lett,ezért még erősebb a hiányérzeted,emiatt érezheted szerintem úgy,hogy volt vele egy szoros kapcsolatod,mert tudod,hogy ő is élhetett volna stb. A szemed is ezért lábad könnybe,ha érzékeny dologról van szó,meg igazából olyan korban is vagy,amikor kicsit minden dolog érzékenyebben érint. Próbálj beletörődni ebbe! :/
2013. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Csak bebeszéled magadnak. Nálam is ugyanez a helyzet. Én is hiszek az ilyen dolgokba, de azért különbséget tudok tenni a valós és az agyszülemény között.
2013. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy van ilyen. Tavalyelott anyaval egyutt mentem nogyogyaszhoz, ott tudtam meg, hogy nekem is lett volna meg testverem. De se elotte se utana nem ereztem semmi kulonoset.

25N

2013. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fiúnak képzeled el, hisz arra vágysz, hogy egy fiú, aki nem vonzódik hozzád, szeressen és védelmezzen, nem pedig arra, hogy egy lány.
2013. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!