Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem beszél velem a sogornom a...

Nem beszél velem a sogornom a kutyaja miatt, a testvérem nekem ad igazat, mégsem beszél velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve a sógornom vett egy hosszúszoru nagyobb szobakutyát. Gyakran járnak látogatóba hozzánk, persze azt figylembe sem veszi, hogy nálunk soha nem volt a lakásban állat. Sok kárt okozott már a kutyus, mégsem szólltam egy szót sem neki. Azt már nem is említem, hogy nem gyozok utána takarítani, mivel a gazdája a kisujjíát sem mozdítja. Egy dologra kértem csak meg legalább 20x, hogy a kutya ne ulljon a kanapén, székeken. Aztán legutoljára amikor fél óra alatt 4x kértem meg rá, hogy a kutyát zavarja le a kanapérol, kiborultam és ordítottam vele, már nem szépen kértem. A tesóm igazat ad nekem, megis haragszik,mert a párja már nem akar hozzánk jarni. Nekem kéne bocsanátot kérnem???

2013. szept. 9. 15:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért viszik át a kutyát? Menjenek nélküle, gondolom kibírnak nélküle pár órát.
2013. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Én be se engedném kutyával.


Nálunk nincs állat,kutya hulatja a szőrét,nekem ne hozzon senki.

akinek nem tetszik,ne jöjjön.

2013. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek viszik egyáltalán a kutyát? Mond meg hogy bocsánatot kérsz tőle, ha cserébe otthon hagyják a kutyát a látogatásaikkor. Kibírja az az állat, egy órán keresztül nem?
2013. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%

hagyd annyiban, úgysem örülsz nekik, így legalább nem mennek majd hozzád.

(én se megyek oda ahol az állataim nem látják szívesen még akkor is ha nem is hurcolom pl a kutyám mindig magammal :) )

2013. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy kutyás vagyok,még a szakmám és az életem is körülöttük forog de még is neked adok igazat. Nekem is van kutyám,hosszúszőrű de eszembe nem jutna elvinni édesapámékhoz akik alapból nem szeretik az állatot a házban ,főleg mostohaanyám, tehát ha őt viszem bárkihez is előtte megkérdezem.

Az hogy széken ül egy kutya elég durva. Ágyba nálunk is van,de saját lakás magánszféra mi dolgunk. De hogy el vigyem valahova és székre ültessem? o.O

Más megoldás nincs megkéred sógornődet hogy hagyja otthon azt a kutyust pár órára míg átmennek hozzátok,mert neked kellemetlen a dolog.

Ha nem érti meg ő a bunkó,bár már így is az, de ne rontson tovább a helyzeten inkább.

Ne érezd magad kellemetlenül,teljesen normális a hozzállásod,nem neked kell bocsánatot kérned.

Ha elég dacos a sógor,max mondhatod hogy bocs hogy kiakadtam,de úgy érzem jogos volt mikor már elmondtam ötvenszer hogy nem szeretném hogy a bútorokon legyen a kutya.

2013. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
6%
amúgy úristen, remélem vmi milliós kanapéd van h ekkora hisztit megért, a kutyák amúgy tiszta állatok ;)
2013. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
B+ 6-os. Ha egyszer nem szereti a kutyát akkor nem szereti a kutyát...
2013. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ennyire fontos, kérj bocsánatot (csak a kiabálásért, nem másért), legyél kezdeményező a békülésben. Ugyanakkor szögezd le, hogy szívesen látod őket a kutyájuk nélkül. Nagyon szomorú, hogy a sógornőd lesz@rja azt, hogy milyen károkat okozott neked a kutyája, és hogy még ő van megsértődve, de nincs mit tenni, valahogy békülni kell. Viszont ne hagyd, hogy még egyszer kutyával jöjjenek.
2013. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

6-os. A kutyákat akármilyen tisztán tartja a gazdája, NEM tiszták. Hullajtják a szőrüket, szaguk van stb.

Én sem engedek a lakásba senkit, aki hozza az állatot. A Kutyának kint a helye az udvaron. Otthon akár az asztalához is ültetheti, az az ő dolga. De más otthonát illik tiszteletben tartani.

2013. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már megint felbukkant ez a lelkes állatvédő (83%-os) :D

Nem tudsz olvasni, ahogy látszik. Leírta a kérdező, hogy eddig nagyon toleráns volt a kutyával és a gazdival is, többször szólt, hogy ne engedje a kutyát a kanapéra mégis megtette( és ez baromi idegesítő lehet). Már pedig igenis fogadjuk már el, hogy, ha vendégségbe megyünk, hogy mit lehet és mit nem.

Egyébként egyetértek veled kérdező! Ne neki álljon már feljebb!

2013. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!