Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mostoha testvérrel lefeküdni bűn?

Mostoha testvérrel lefeküdni bűn?

Figyelt kérdés
Elvégre nem vérfertőzés.
2013. szept. 14. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Bűnnek nem bűn, de rohadt undorító dolog. -.-
2013. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem kéne, de sajnos elég gyakori mostohatestvérek között.
2013. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne undorító?
2013. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

családban marad:'D mai mocskos társadalomban, elvetemült emberek közt már tökmindegy ..:'D

Bár én örülök h a baráti körömben még normális emberek vannak akik nem tennének ilyen szánalmas gáz dolgot :D

2013. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreértés esik: nincs mostohatestvérem. :D
2013. szept. 14. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
miért lenne bűn?
2013. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
...és akkor miért érdekel?
2013. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy mondanám etikátlan, de ha valakik együtt nevelkednek kiskoruktól ők alapvetően testvérként tekintenek egymásra. Ha meg csak idősebb korukban találkoznak akkor nem testvérként tekintenek egymásra, de butaság lenne lefeküdni mert ha megunják egymást vagy ilyesmi akkor nem tudják dobni egymást, mert közös a család. Ugyanemiatt okos ember nem kezd munkahelyi kapcsolatot sem.

De olyanra is van példa hogy egymásba szeretnek és összeházasodnak az szerintem aranyos, vagy érdekes pl hogy a sors hogy hozta őket össze.

2013. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársamnál ez áll fenn, amikor először hallottam, nagyon csodálkoztam. De végül is, nem kiskoruktól kezdve együtt nevelkedtek, készen kaptak egy félig-meddig felnőtt mostohatesót, lakótársat. Természetes, hogy nem testvérként tekintenek egymásra.
2013. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbit én is el tudom képzelni. Két huszonéves fiatal családi okok miatt egyszer csak egy háztartásban találja magát. (Tegyük fel, hogy még nem költöztek el otthonról). Miért ne alakulhatna ki közöttük vonzalom. Ebben az esetben szerintem semmi rossz nincs benne, bár tény, hogy nem egyszerű felállás. Főleg, ha utána mondjuk szakítanak.

Ha együtt nevelkedtek az más. Akkor szerintem inkább testvérként tekintenek egymásra.

2013. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!