Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyám szerint efy asszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint efy asszonynak kötelessége a férjével lefeküdni és a szexhez sosem lehet fáradt. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 16:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Anyád muszlim? :)
2013. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

??

Régen így tartották, de akkor a nők megbecsülése mélyen a béka hátsója alatt volt.

Szerintem manapság meg az a fura, ha egy nő úgy éli meg a szexet, hogy asszonyi kötelesség, szétteszem a lábam és ennyi.

A nőknek is vannak a szexben igényei, illetve olyan is, amikor tényleg nincs ráhangolódva. Ezt egy normális férfinak el kell fogadni.

Most nyilván nem arról beszélek, amikor a nőnek 2 éve fáj a feje, vagy azóta fáradt és semmi szex. Ott vmi más baj van, ha ennyire nem kívánja.

2013. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Ráadásul egy fadarabbal nem valami jó a szex.
2013. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon jó vicc :D:D
2013. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem lehet valami boldog ember.
2013. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, de egy átlag pasi amúgy is csak heti kétszer szexel. Olyan társat érdemes választanod akivel egy hullámhosszom és a libidótok is hasonló.

Akivel meg nem vagy egy hullámhosszon és sokkal gyakrabb akar együttlétet avval nem érdemes tartós kapcsolatot létesítened.

2013. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelessége. Ha nem szeretné,akkor ne kényszerítsd! Persze régebben úgy volt,hogy a férfi azt mondta,hogy szex lesz,akkor a nőnek nem volt beleszólása,muszáj volt engednie a férjének. Mára már ez elég sokat változott! Szóval nem igaz.
2013. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
De már másoktól is halottam. Mert így nem lépnek félre.
2013. aug. 19. 16:32
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
7. vagyok. Még azt kihagytam,hogy akkor van már baj,ha hosszabb ideje a nőnek a feje fáj,fáradt vagy egyéb kifogásokat keres. Ilyenkor nem jó erőltetni,sőt komolyan el kell beszélgetni a kapcsolatról.
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem..mert akkor nem lépnek félre....lányok, nők ,asszonyok... felejtsük már ezt a beidegződést hogy úgy beszélünk a férfiakról mintha valami állati ösztönnel felszerelt agyatlan lények lennének...


egy férfi nem lép félre ha nem akar, nem kényszeríti az asszonyt szexre hogy kiürítse a puttonyt...

egy férfi eléri hogy szeresse és tisztelje a felesége/barátnője/menyasszonya és egy hullámhosszra kerülnek és mind a ketten akarják a másikat...szerintem...

2013. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!