Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám még mindig a kádba...

A bátyám még mindig a kádba vizel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon gusztustalan, hogy a kádba vizel 16 évesen. És ezt ő maga mondta, nem is tartja gáznak. Nagyon gusztustalan, hogy miután kijött a furdőből, én bemegyek a fürdőbe, és húgy szag van. Volt már olyan is, hogy a szószerint totál szaros alsógatyáját hagyta a mosogép tetején. Anyának is mondtam, de neki sincs semmi ötlete. Hiába mondtuk neki, hogy hagyja abba, nem elhatunk mellette, amikor fürdik.... tanácsok?

2013. okt. 11. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Én is be szoktam hugyozni zuhanyzás közbe néha. XD A szaros alsógatya tényleg undorító, nem tudja kitörölni? Vágd pofán!:D
2013. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ez még nem is zavarna, ha nem törli ki, de olyan helyre rakja ahol nem látom... de kirakja a legjobban látható helyre... agyrém. A kádba vizelés nem olyan mint nálad, ő minden nap a kádba hugyozik. Ő maga mondta, hogy volt olyan is, amikor direkt tartogatta fürdésig, hogy a kádba brunyálhasson.
2013. okt. 11. 18:04
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Az szerintem nem gáz, ha zuhanyozás közben pisil a kádba, és akkor szag sem lehet.

A szaros gatya viszont nagyon!

Mondd neki, hogy így sose lesz barátnője! Hátha az hat rá :)

2013. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy jelenleg van barátnője.Így nem lenne értelme azt mondani.

De akkor nem tudom, hogy csinálja, hogy erős vizelet szag van mindig. Lehet, hogy a kád mellé is vizel? WC nem a fürdőbe van, szóval elképzelni se tudom, őszintén szólva undorodom tőle.

2013. okt. 11. 18:10
 5/23 FIVESTAR ***** válasza:
100%
mond meg a bátyádnak h mindent elmondasz a nőjének, ha folytatja ezt...:D ha ez sem válik be akkor forduljon orvoshoz...nemárt egy kivizsgálás :DD
2013. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

szerintem a bátyádnak pisi fétise van

a sza ros gatya is furcsa, pszichológus!

2013. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk szerintem az se normális, hogy erős a szaga a hugyának. Vagy behugyozik valami helyre ahol rohad a húgy napokig vagy van valami baja...
2013. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy a pszihológushoz mit fog szólni..
2013. okt. 11. 18:23
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Azt van erős szaga, mert fiú... És nem mindegy, hogy mit eszik, iszik, ez is befolyásolja.


Nekem a lakótársam (egyébként kulturált) hugyozik úgy, hogy büdös van utána. Nem tudom mit csinál, de undorító. Mondtam neki, hogy vagy leül, vagy minden hugyozás után kisikálja a wc-t Domestossal.


Egyébként nem hiszem el, hogy anyukáddal ha összefogsz nem tudjátok erről leszoktatni. Legközelebb ha elől hagyja a szaros gatyáját (???) fényképezd le, és töltsd fel a facebookra. Többet nem hagyja elöl, ez tuti.

2013. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
nő létemre én is belepisilek, nagy kaland...
2013. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!