Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy érjem el hogy békénhaggyo...

Hogy érjem el hogy békénhaggyon a bátyám?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz a bátyám nem hagy békén! És már megőrít tanulni meg semmit sem tudok csinálni nagyon idegesít és ha mérges leszek és elkezdem ütni (teniszütővel) akkor elkezd sírni és leszidnak

2013. okt. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha, te vered, de ő hagyjon békén...
2013. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a bátyád, hogy sírni szokott ha vered? :-)))
2013. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üssed bézbózütővel jó keményen.
2013. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen szemét a tesóm én azt csinálom h ha valamire megkér akkor őszintén szarok rá. Én is szoktam őt ütöhetni erősen (hirtelen harag stb.) de csak azért mert engem special baba korom óta csesztet. Szóval egyszer hangrögzítő a telefonba telefon a zsebbe és úgy verd meg ha gyókér hogy többet ne merjen bunkózni. És ne püföld hanem egyszer egy k**va nagy pofon kell egy csak egy de az nagyon erős legyen. Hajrá👍
2017. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!