Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom azért nem szeret,...

Anyósom azért nem szeret, mert nem hasonlítok rá? Normális?

Figyelt kérdés

Teljesen egymás ellentétei vagyunk.

Ő alacsony, duci, barna,én magas,vékony és szőke.Az ő élete a házimunka(de csak a takaritás,sütni-főzni ritkán),én inkább élvezem az életet (viszont jókat főzök,de kihasználom a gépek adta lehetőségeket a házimunka megkönnyítésére).Szerinte a nő dolga a háztartás,gyereknevelés,én ehhez képest páromat befogtam,had csinálja ő is,és gyereket biztosan nem szülök huszonévesen.És még sorolhatnám.

Szegény párom akárhányszor megy hozzá,mindig azt hallgathatja,hogy nem illek hozzá,mert nem vagyok olyan mint ő.Legutóbb párom visszaszólt,hogy még az a jó,hogy nem vagyok olyan,nem is lennének együtt.

Azóta párom sem megy hozzá,viszont visszahalljuk,hogy én tömöm párom fejét...(pedig miután állandóan engem szapult,megmondtam,nem megyek,párom menjen nyugodtan)


2013. okt. 22. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem arról van szó. Egész egyszerűen sosem lennél neki elég jó, valószínűleg bárki mást is utálna, csak mert a fia barátnője. Ne is törődj vele.
2013. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom a párodat és az anyját is, met csak magával szúr ki, ha nem tudja elfogadni azt, akit a fia szeret.
2013. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez a tipikus "anyuci kicsi fia olyan nőt szeressen amilyet én hozzá gondolok, márpedig az a jó amit én csinálok, amilyen én vagyok" lemez.

Ha úgy látod, hogy nem lehet anyóssal normálisan megbeszélni, akkor a legjobb megoldás ha minél lazábban, ha kell elnézően kezeled a helyzetet. Ez könnyen fog menni ha a párod melletted áll. Humorral, lazasággal lehet a legtöbbet elérni anyós ügyben, nem érdemes leállni vele se vitatkozni, se harcolni. A tisztelet pedig elengedhetetlen. Soha ne feledd, ő szülte meg azt az embert akit a világon a legjobban szeretsz. Ha ő nem lenne, a te boldogságod se lenne.

2013. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A tiszteletet nálam ki kell érdemelni.

Nálam eddig csak a lenézést érdemelte ki,és azt,hogy a közelébe sem megyek kb 1 éve,nem is fogok.

Ha tovább folytatja,akkor a férjem se fog,már ő is unja.


Egy gyerek nem kéri hogy megszülessen,azt a szülei akarják,ennyiért nem jár tisztelet.Tisztelet akkor jár,ha normálisan felneveli.De akkor sem a menytől,hanem a gyerektől.

2013. okt. 22. 15:53
 5/6 harleynagyi ***** válasza:
6%
sajnos ez mar regi dolog "Anyost "utalni , es mi van a Te Anyadal ?? azt elkell a ferjednek fogadni?? Talan ha normalisan felnot emberhez melton kulturaltan meg magyaraznad neki hogy neked mas a hazassagi elet felfogasod , Tudod feleseget le lehet cserelni de Anya mindig anya marad azt nem cserelgetik ...
2013. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az en anyam az orszag masik vegen lakik,3 havonta latogatjuk,orul nekunk,nem traktal hulyeseggel.


Egy anya van,de a rokonokat nem valasztjuk-sajnos-,mig a feleseget,ferjet,baratokat igen

Egyenlore ugy nez ki a ferjem a sajat valasztasat valasztja,nem az anyjat.

2013. okt. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!