Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan ikertestvér pár...

Van itt olyan ikertestvér pár akinek nehezen ment a szétválás amikor a másik iker fiút szerzett?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudta az az iker feldolgozni ezt akinek nem volt pasija(barátja) mert most éppenséggel velem is ez történik...és nehezen megy...Ide is leírhatnátok meg Privátban is ... KÖSZÖNÖM!

2013. okt. 27. 08:29
 1/9 A kérdező kommentje:
az a problémám hogy úgy érzem hogy hanyagolva vagyok....de ez majd természetes lesz egy idő után gondolom
2013. okt. 27. 08:35
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
ELhiszem, hogy nehéz, de próbálj te is szerezni magadnak egy pasit, vagy barátokat, külön elfoglaltságot:)
2013. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasut :)
2013. okt. 27. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen ikertestvértpárt is ismertem.

Mindkettejüknél lejátszódott, hogy egyiknek volt pasija, a másiknak nem. Az első tesóknál, az egyik lány teljesen irigy volt, emiatt el is költözött a tesója, de szegény egyébként sem volt teljesen komplett.

A másik tesópárnál viszont soha nem volt ebből gond ahogy észrevettem. Azt hiszen nem görcsölt rá a csaj hogy most neki nincs pasija, tudta hogy neki is lesz egyszer, ettől még nem kevésbé értékes. Szóval szerintem neked sem érdemes túl sokat rágódni ezen :).

2013. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. nov. 3. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, hogy reggel 6-kor elmegy itthonról és este 11-kor jön haza. Rám marad minden, mosás, főzés, takarítás, porszívó, teregetés, mosogatás, kutyaséta...Ő meg éli világát. Nem vagyok irigy, mert nekem is van párom, de nem hanyagolom el miatta az itthoni dolgokat. Engem ez sokkal jobban zavar.
2013. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó értem köszönöm a válaszodat..konkrétan engem az zavar hogy általában beszélnek egész nap chaten és találkoznak is (amikor tudnak) ezzel semmi bj ha elvégzi a dolgát...köszi mindenesetre :)
2013. nov. 6. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a testvérem itthon van, ő sem csinál mást, csak egész nap csetelnek...nem csak a házimunkát, itthoni dolgokat, kutyáját, engem hanyagol el, és b*szik ránk (már elnézést), hanem mindent és mindenkit, anyukámat is. Ha valamit akarok tőle kérdezni, kb. 2-3 napot várnom kell, mire lesz rá alkalmam. Együtt lakunk, otthon, de van, hogy napokig nem is találkozunk, beszélünk.

Ti amúgy egypetéjűek vagytok, mennyire (volt) szoros a kapcsolatotok?

2013. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) írtam privátba is
2013. nov. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!