Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bár nagyon hűséges lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár nagyon hűséges lány vagyok, mégis rám a legnagyobb szélhámosok ragadnak. Miért? Aztán mindig szétválás a vége.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ellentétek vonzzák egymást.
2011. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Ki tudja mit hoz a jövő. Lehet legközelebb egy rendes pasival hoz össze a sors. De az is lehet hogy nem. Csak ki kell várni! :)
2011. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen szélhámosok kikezdenek fűvel-fával, így nagy az esély, hogy Te is bekerülj a szórásba. Az ilyenek nem tartós kapcsolatot akarnak, nekik a megszerzés izgalma hiányzik újra, meg újra. Ezért válik számukra unalmassá a tartós kapcsolat, és már lépnek is tovább.
2011. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ők tudnak a legjobban manipulálni és szemrebbenés nélkül hazudni.Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok, bár nem mondanám h. mindig,de nehéz olyan pasit találni aki megfelel az elvárásoknak és még szerelmes is tud belé lenni az ember.Mert lehet valaki hűséges,de közben meg tök unalmas és még nem is tetszik.
2011. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem manipuláció kérdése, hanem egyszerűen rosszul választatok. Ugyanarra a típusra buktok. Tudatosan kell figyelni, hogy legközelebb egy teljesen más típusú pasival kezdjetek.

Pillanatnyilag azt gondoljátok, hogy ti "áldozatok" vagytok, a szélhámosok áldozatai. Amint vállaljátok viszont a felelősséget a saját rossz döntéseitekért, soha többé nem lesztek áldozatok.

2011. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán naiv vagy és nem válogatod meg, ki érdemli meg a hűséget.
2011. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, naiv is lehettem, rosszul is választottam, és valahol ezek miatt ugyanazt a típust vonzottam be. Ezek után szigorúbban veszem a férfiakat, aki a hűségemre méltó, csak az jöhet. Kösz...
2011. ápr. 8. 07:55
 8/11 anonim válasza:
100%

Helló !

Nem a hűséged a baj, hanem hogy túlzóan szükségét érzed a társas életnek, és ha ez így van akkor, tuti minden barom megtalál, mint engem is, én személy szerint úgy szelektálok,hogy ha bejön egy pasi, elöbb elmegyek vele egyet a barátival meg vele sörözni amolyan "ünnepeljük meg hogy rendesen összejöttünk" és ha a barátai nem jönnek, vagy nagyon züllöttek, akkor kibujt a szög a zsákból, " madarat tolláról.... "

Továbbiakban sok szerencsét, és remélem neked is sikerül megtalálnod a normális társat, addig meg szeresd a kutyád, mert azok megérdemlik !!

Tiszteletem!

2011. ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hm...ez igaz, köszi, és köszi mindenkinek. Azért még várok válaszokat
2011. ápr. 10. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy amikor az ember mindig komolytalanokkal jön össze, akkor a tudatallatiban tulajdonképpen fél egy komoly kapcsolattól. Én sem hittem el ezt, amikor annak idején mondogatták nekem, de most így visszatekintve, hát igen, igaz!


Érdemes ezen elgondolkozni.


Sok sikert és boldogságot kívánok!

2014. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!