Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy oldjam meg, hogy a...

Hogy oldjam meg, hogy a bátyám ne szóljon bele ennyire az életembe?

Figyelt kérdés
Szóval nem engedi,hogy képeket töltsek fel a facebookra meg ilyeneket,egypárszor megpróbálta megmutattatni a facebook üzeneteimet vele,de eddig csak egyszer sikerült.Hogy oldjam meg,mert szeretnék képeket feltölteni a facebookomra (természetesen normálisakat)?

2013. okt. 28. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ő 19 éves én meg 15
2013. okt. 28. 13:17
 2/10 anonim válasza:
74%
Próbáld meg eltériteni a figyelmét. Vagy kelj fel 04:00-kor hajnalban, és akkor tölts fel képeket. Ezt a módszert mát én is használtam.
2013. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Elég zsarnokoskodó lehet. A szüleidnek nem szóltál erről? Hogy erről nekik mi a véleményük? Amúgy azt nehezen hiszem,h tudnál olyat mondani a bátyádnak, ami hatna rá. nem hiszem,h adna a véleményedre, illetve akkor ilyen eleve eszébe sem jutna.
2013. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én profilképet akarok én csináltam egy képet amit ő nem lát és sokkal többen likeolták 3 perc alatt,mint neki 3 év alatt az ő képeit.
2013. okt. 28. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
tiltsd le facebookon.
2013. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De azért mégis csak a bátyám
2013. okt. 28. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy képes letiltani, vagy a szüleidnek szólni, akkor megérdemled hogy szenvedj, ne haragudj...
2013. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7-es lehet igazad van,vagy azt kellene tennem,hogy hirtelen profilképem lesz
2013. okt. 28. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondott, miért nem enged képeket feltölteni?

Nem lehet, hogy csak óvni akar vagy vigyázni rád? Ne vedd sértésnek, de azért mégis csak 15 éves vagy, lehet hogy amit te normális képnek gondolsz, az már egy idősebbnél, vagy felnőttnél nem fér bele a kategóriába.

Vagy amit már javasoltak, beszélj a szüleiddel, mutasd meg nekik, hogy melyik képet szeretnéd feltölteni és ha rábólintanak, akkor ne törődj a testvéreddel.

(az pedig, hogy kinek hányszor és mennyivel többször like-olják a képét az ez esetben ezred rendű kérdés)

2013. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy az utolsón kívül senkinek nincs húga...

AZ, hogy sokan lájkolták a képeid bizony arra enged következtetni, hogy nem egy átlagos arc, vagy esetleg mellkép a profilképed...

A tesód csak vigyázni akar rád. Volt már olyan ember, akit le kellett állítani a húgomról, (pedig ő még csak 14 éves) az illetőnek nem volt elég a szép szó, konkrétan kétszer kellett eltörni az orrát, hogy felfogja, nem jár jól velünk. A te bátyád is képes lenne ilyesmire, hidd le, nem kell hozzá sok...

(Az illető 32 éves, azóta a szegedi Csillag lakója, mert fiatalokat molesztált.) Persze az én húgom is így reagálta le a dolgot, de próbáld meg ezt nem úgy felfogni, hogy szivatni akar téged, hanem védeni.

De, hogy érdembeli választ kapja: Mutasd meg a szüleidnek a képet, ha ők is azt mondják, hogy nem, akkor nem a tesódban van a hiba, hanem a képeidben.

2013. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!