Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyukámmal,...

Mit csináljak az anyukámmal, hogy ne szóljon bele az én életembe?

Figyelt kérdés

kezd elegem lenni anyumtól,azt hogy anyum mindig nyávog h mikor lesz végre egy pasim..meghogy,késöbiekben legyen egy gyerekem is.stb.

De én nem akarok senkivel járni,nincs kedvem,gyereket se akarok..de már 1éve 3hónapja szingli vagyok..és ez baj? Én jobban érzem magam hogy 1dül vagyok.


2009. máj. 13. 16:06
 1/6 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem baj. Ha itt lesz az ideje, te is rátalálsz majd arra, akivel leélnéd az életedet. Akkor ráérsz gyereket vállalni...bár ez a korodtól is függ.

Kérdezd meg anyukádtól, hogy mit szeretne inkább? Egy boldogtalan, a férjét nem szerető érzelmi csődtömeget, aki úgy érzi, tönkretette az életét és minden kilátástalan... vagy egy teljesen elégedett, boldog asszonyt, anyát, csak pár év múlva, legalábbis később?

2009. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélgetni erről,hogy hagyjon ezzel a témával békén.Ő is nagyon jól tudja,hogy ez nem így megy,hogy most férjhez akarok menni,és ide nekem egy rendes pasit aki elvesz,gyerekeink lesznek...stb..

Majd ha találkozol az igazival tudni dogod,hogy Ő az.Akkor majd a Te véleményed is megváltozik a dologról ha szerelmes leszel.Ezt sem sürgetni sem erőltetni nem lehet.Persze lehet máshogy is élni egyedül,de társas lények vagyunk.Sajnos ebben az életben semmire nincsen garancia.Mond meg az anyukádnak,hogy nagyon zavar a téma,hogy túl sokat emlegeti.Amúgy hány éves vagy,hogy sürgeti?Meg lehet ám Őt érteni,minden szerető jó szülő a legjobbat szeretné a gyerekének azt,hogy teljes boldog élete legyen.

2009. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok..csak néha annyira utálom,hogy mondogatja nézz milyen szép fiú jó lenne ha ismerkednél..de nem érti nekem nem minden pasi tetszik nekem.
2009. máj. 13. 20:56
 4/6 A kérdező kommentje:
na és házasságot nem esküszöm ,utálom.
2009. máj. 13. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

21 évesen nem késtél le semmiről, és ezt te is tudod. Gyereket szülni is ráérsz még bőven. Én azzal szereltem le anyámat (nekem van párom, csak a gyerektéma jött elő folyton meg a házasság), hogy ha sokat bosszantanak, csípőig érő kivágású vérvörös ruhával, és hatalmas dekoltázzsal megyek a templomba. És meg is tenném, amilyen vagyok. :)


Eszembe nincs házasodni, 10 éve vagyunk együtt, és ez így tökéletesen megfelel. Ami még használt: amikor elkezdte, akkor azonnal leállítottam, hogy ez most nem érdekel. Egy idő után abbahagyta.

2009. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy ráérsz még,tényleg fiatal vagy.Az anyukádat viszont meg lehet érteni,minden jó anya jó szülő a legjobbat szeretné a gyerekének azt,hogy boldog legyen.

És ez számára egy boldog házasságot jelent gyerekekkel.A mi szüleinknek,és még köztünk is akadnak sokan(szerencsére,és nem vagyok idős 35)a rendezett életet a házasság intézménye jelenti.Van aki nem tudja elfogadni,hogy összeállunk mint lovak a kánikulában,és élünk így évtizedekig(én sem).Ez nem egy rendezett normális életforma.Ilyen alapon semmilyen papírra nincs szükségünk(anyakönyvi kivonatok,személyi,jogsi...stb..mert minek)

Hidd el,majd ha rátalálsz egy rendes normális értékrendű emberre akkor örülsz ha megkéri a kezedet.(Mint ahogy nagyon sokan örülnének,de van aki tagadja büszkeségből,mert nem méltatja a szerelme arra,hogy feleségül vegye)

Soha ne mond azt,hogy soha.A legszebb korban vagy,ha időben megismersz valakit még szülhetsz fiatalon gyerekeket.Ha nem ezt akarod az persze a Te dolgod.Sajnos a mai fiataloknak mintha kicsit eltorzult volna a normális életképe.De hidd el anyukád a legjobbat szeretné a számodra.

2009. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!