Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti rivalizáltok a testvéretekkel?

Ti rivalizáltok a testvéretekkel?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem és mostanában egyre jobban zavar, hogy ugyan olyan ruhákat akar hordani, amit én vagy ha veszek egy ruhát kiderül, hogy neki is ugyan olyan van.Próbálok mindig egyedi stílust teremteni, hogy nehogy egyforma ruhánk legyen. Van aki hasonló helyzetben van?

14 év korkülönbség van köztünk. Én 24 vagyok.



2013. nov. 25. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem írtad el a korotokat? Max 14nek nézlek a gondolkodásod alapján...
2013. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hallod, te 24 évesen komolyan ezzel foglalkozol? Utoljára oviban vesztem össze egy lánnyal, mert ugyanolyan babát kapott, mint amilyen nekem volt... Komolyan nem érzed, hogy ez mennyire gyerekes?
2013. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőre biztos idegesítene a dolog, de aztán tojnék rá, úgyis direkt csinálja.
2013. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem. Sokkal inkább az összetartozásunk jeléül vesszük, ha hasonló az ízlésünk :) Valójában kisebb koromban sem emlékszem, hogy ez nagy probléma lett volna. Mindenből kapott mindenki, csak esetleg különböző színűt.
2013. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nővérem elhordta a ruháim és ez idegesített. soha nem voltunk jó testvérek, most egy pár hete elköltözött és már mi is normálisan tudunk kommunikálni egymással. köztünk csak 2 év van, de szerintem köztetek túl nagy a korkülönbség. 21-23 évesek vagyunk.
2013. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát,ha jobban belegondolok nagyon sokat vagyok féltékeny rá, de nem szokott ebből komolyabb vita vagy összeütközés lenni.. Régebben volt ez inkább jellemző, akkor nagyon zavart, hogy kitaláltam egy hobbit, egyszer csak ő is rákezdett, de az is inkább azért zavart, mert mindig kiderült,hogy ő abban is jobb nálam.. Mostanában inkább az szokott zavarni, hogy mennyire lefogyott, véknyabb nálam, pedig mindig én voltam a véknyabb, de ezért is inkább magamra haragszok, hogy én miért nem tudok így lefogyni.. Bár az öltözködési stílusunk egészen hasonló, de ennek inkább csak örülök.. Gond nélkül tudjuk cserélgetni a ruhákat..:) L/23
2013. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jézus :) ***** válasza:
He? Mire jó ez? Most akkor mi is bánt igazából? Az, hogy utánoz, vagy az zavar,hogy így leutánozva már nem lehetsz egyedi? Ez az egész felháborodásod, csak saját egód megsértéseből jött. Örülj, hogy neked van stílusod, mást meg szeresd úgy, ahogy van.
2013. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, sosem
2013. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Jézus ereje.
2013. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát az zavar, hogy a majdnem 40 éves nővéred is hasonló ruhákat szeret mint te?

Most mondjam, hogy múltkor megvettem egy pulcsit, ami határozottan az én stílusomat tükrözi, otthon meg annyira megtetszett édesanyámnak, hogy nekiadtam és magamnak vettem egy másikat. Pedig én 21, édesanyám 54 éves! Sőt, van egy húgom, akivel csak azért nem cserélünk ruhákat, mert van egy kis méretkülönbség.

Egyébként nem kéne annyira irigynek lenned.

Másik, hogy ha nem turkálóból vetted vagy netrol rendelted, akkor úgyis szembe fog veled jönni az utcán ugyan az a darab.

2013. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!