Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért gyűlöl, ha nem adok rá...

Miért gyűlöl, ha nem adok rá okot?

Figyelt kérdés
Felnőtt nők vagyunk, de még a tanulás miatt egy háztatársban kell élnünk. Bánt, piszkál, megaláz folyamatosan, gyerekkorunk óta. Próbáltam megbeszélni vele, süket fülrekre találtam. Kibeszél a hátam mögött, hazugságokat terjeszt, megüt ok nélkül. Meglop, ellopja a pénzem, a cuccaimat eladja, mindent dugdosni kell előle. Utál, de nem tudja megmondani miért. A költözés egyelőre még nem opció, de már hamarosan. Addig mit tegyek, hogy ezt túléljem? Próbáltam már szépen, nem szépen megbeszélni, semmi sem használ. Én sose bántottam őt, már évek óta nem is közeledek felé, a béke kedvéért.
2013. nov. 29. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De te most kiről beszélsz?
2013. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ja már sejtem, biztos a húgodról vagy nővéredről.

Túl békés természeted van, én tőlem biztos, hogy kamatostól kapott volna vissza mindent. Mondjuk én olyan vagyok mint a lúdas Matyi!

2013. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat igen, az kimaradt. A nővéremről. Inkább a békességet szeretem, nem akarok vele harcolni.
2013. nov. 29. 17:32
 4/14 anonim ***** válasza:
He nem állsz ki magadért, akkor nem is fog békén hagyni soha, ráadásul az is valószínű, hogy más hasonló típusú ember is téged fog kiszúrni.
2013. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha külön szobád van és be tudod zárni akkor úgy menj el otthonról ha nincs más megoldás akkor talán nem tudja eladni a dolgaidat
2013. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég sokszor kiálltam. Ha lopott lecsesztem. Megvédtem a saját igazamat mindig is. És mégis ez van, már nem tudom mit csinálhatnék.
2013. nov. 29. 17:43
 7/14 anonim ***** válasza:
jó patkány a nővéred,én bevetném a képét..azt leállna a pszkálódásról,néha drasztikusan kell fellépni...különben papucsállatka maradsz ha ráhagysz minden szart,azt ne is csodálkozz,hogy b@a.sztat téged.
2013. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet irigy. De mindenesetre az biztos, hogy magán kívül nem szeret senkit és gonosz.


Szóval körtéből ne próbálj almát csinálni. Nem fog menni.


Én már rég hagytam volna a fenébe. MOst kell neked ez a cirkusz mindennap kérdező, amikor nyugodtan is élhetnél?


Kell neked ez?

2013. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, hogy nekem nem kell a cirkusz, neki meg igen. Már egyáltalán nem beszélek vele, köszönök és megyek tovább a dolgomra, és mégis ilyen. És az sem fér a fejembe, hogy miért teszi ezt, ha nem bántom őt, mi oka van engem gyűlölni? Vagy van ilyen, hogy valaki minden ok nélkül utálja a saját testvérét?
2013. nov. 29. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!