Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az hogy a húgom...

Miért van az hogy a húgom mindenben szerencsésebb nálam?

Figyelt kérdés
Nem irigykedésből írtam ki a kérdést csak kicsit rosszul esik hogy itthon a szülők szemében sokkal kevesebb vagyok,és érdekelne hogy mások is éreznek e hasonlóan,mint én.Egyébként tesóm munka,párkapcsolatok terén is az életben sokkal jobban halad előre mint én már lassan a harminchoz közeledünk.

2013. dec. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Öt gyerekem van,ebből három már nagyobbacska és kivétel nélkül mindegyik azt érzi,hogy a többi nekem fontosabb velük többet törődöm,vagy éppen többet kapnak mint akiről éppen szó van.
2013. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem jól fejeztem ki magam,igazából azokra az emberekre gondoltam akik legnagyobb testvérként élik az életüket,úgy gondolom talán nekünk nehezebb mint a kisebb testvéreinknek.
2013. dec. 3. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk fordítva van, a húgom annak a betege, hogy én voltam mindig is szerencsésebb nála mindenben. miért? én azt gondolom személyiségbeli különbségeink miatt vagyok pl más anyagi helyzetben mint ő: én mindig nyitott, érdeklődő, felfedező típus voltam, belevágtam dolgokba, ő inkább álmodozott, de nem lépett ki a biztosból. emberekkel: ő sokkal érzékenyebb, hangulata ingadozó, lobbanékony, én nyugodtabb, közvetlenebb vagyok..igazából ilyesmi különbségek miatt (ami nem jobb vagy rosszabb) másképp alakult az életünk, amit ő úgy ítélt, hogy nekem minden könnyebb, jobb, szerencsésebb stb. pedig pont, hogy nem, én is megdolgozom és dolgoztam a sikereimért.
2013. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!