Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyával sok mindenben nem...

Anyával sok mindenben nem értünk egyet ahogy én is felnövök. HOgy lehet normális kapcsolatban megmaradni ha mindig máshogy gondoljuk?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak. Volt nevelőapám is, aki szintén nincs már...anyukám egyedül nevel 3 gyereket,mi már nem lakunk otthon csak hazajárunk az egyetemről, a kisöcsém otthon van. Nagymamám az egyedüli segítsége és minden anyukámnak.Anya munka után mindig fáradt, nem főz nem tart rendet, a múlt miatt a nagyobbik öcsém nem beszél szinte vele, én igen, de ha vmit mondok, akkor is neki van igaza, makacs, és nem érti meg hogy szerintük mi az amin változtatni kéne....mindig mondja hogy majd vminek neki kezd de sohasem úgy van....tehetetlennek érzem magam én is és nagymamám is...
2013. nov. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Például úgy lehet normális a kapcsolatotok, hogy nem avatkozol az életébe. Ha nem főz, az ő dolga, ha nem takarít minden egyes nap, az is. Nem is értem, milyen alapon szólnál ebbe bele... Szeresd, segíts neki, ha kéri, adj tanácsot, ha kéri, de ha nem, akkor ne próbáld rávenni a te elképzeléseidre. Felnőtt ember, felnevelt 3 gyereket, bizonyára van annyi józan esze, hogy a tanácsaitok nélkül végig tudja csinálni a napi teendőit.
2013. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hanem arról hogy mindkettönknek és mindhármunknak tönkre ment a gyerekkora az apánk és nevelöapánk miatt,amin tul kéne lenni és örülni hogy ennyien maradtunk egymásnak, nem pedig bedepizni és leülni rágódni, hanem megprobálni élni és örülni hogy a gyerekei még itt vannak nekiés hogy mikor eltudtak érni ilyen lelkivilaggal....
2013. nov. 17. 00:20
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉS gondolhatod hogy ha mi felnött gyerekek meg mama is ugy gondolja hogy nem jo és hogy igy nem nőhet fel a kistesonk akkor nem jo vmi....a kistesónkról gondoskodnia kell, mert mi elkerültünk ls csak néha tudunk hazamenni, mama meg 70 éves....
2013. nov. 17. 00:22
 4/5 A kérdező kommentje:
és felajanlottam hogy megyek boltba meg hogy fözök ha otthon vagyok, ...nem jo amit veszek...ne cisnaljak kaja szagot, ha rendet csinalok....hova pakoltal...nem tudok ettöl jobban segiteni, ha nincs elfogadva és a kisöcsém is sajnalom igy hogy minidg szendvicsen él
2013. nov. 17. 00:24
 5/5 A kérdező kommentje:
MIndegy...a szeretet mindent megold és ö szereti nagyon a kistesom, én meg majd ha dolgozoksegitek legalabb pénzben ,és majd változik idövel remélem
2013. nov. 17. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!