Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a húgommal? 14/L

Mit csináljak a húgommal? 14/L

Figyelt kérdés

A húgom 12 éves. Kb egy éve úgy döntött, hogy ő most elkezd az én életemmel foglalkozni a sajátja helyett. Ketten beszélgetni nem igazán szoktunk, mert szinte ellentétei vagyunk egymásnak, ráadásul mindkettőnket irritál a másik jelenléte, szóval ezt a beleszól az életembe dolgot ne úgy képzeljétek el, hogy kedvesen érdeklődik, milyen napom volt. Az anyával vagy apával folytatott beszélgetéseimbe szokott beleszólni. Pl mondtam anyának, hogy nem szeretnék menzás lenni, mert nem ízlik az ottani kaja. Erre anyu tök normálisan válaszolt, hogy jó, akkor majd eszek itthon, a húgom meg elkezdte, hogy jaj de finnyás vagyok meg minden. Vagy amikor anya megkérdezte, hogy mit ettem a mekiben mondtam , hogy csak egy jegeskávét. Húgom: hogy te mostanában mennyit kávézol, nem félsz, hogy elhízik tőle a segged?

Ezek apró dolgok, de mindenhez van egy ilyen megjegyzése, és nagyon idegesítő. Ráadásul azt sem tudom, miért csinálja ezt, én soha nem szóltam bele semmilyen dolgába.



2013. dec. 6. 21:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Anyukádat érdekli, hogy beszólogat vagy nem is figyel rá ? Ha nem akkor nem kell csinálnod semmit , csak azért csinálja ezt (szerintem) mert egy "attention whore" , csak ne foglalkozzatok vele ,mintha meg se szólalt volna, előbb utóbb megunja
2013. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mondjuk mindennap iszol egy kávét, tök mindegy milyet, még nem fogsz meghízni, ez akkor történik meg, hogyha napi 5 kávénál többet innál.

A húgod csak okoskodni akar, de szerintem fingja nincs arról, hogy miket beszél... -.-"

Ne idegesítsd magad miatta.

2013. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kiskamasz, aki fel akarja magára hívni a figyelmet. Remélhetőleg kinövi.
2013. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

egy szigorú tekintet többet ér ezer visszabeszélésnél, helyrerakásnál, vagy vitánál.


tanulj Darányi miniszterelnökünktől, olyan szigorú tekintete volt, hogy még Hitler is félt tőle:


[link]

2013. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem bántó jelleggel mondja ezeket. Ha úgy érzed, kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled. :D
2013. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkoztok vele, megunja. Kamasz, most haragszik az egész világra. Valószínűleg valamiért rád is. Lehet, hogy tetszik neki a stílusod, az öltözködésed, csinosnak tart, irigy rád. Majd kinövi ezt is, ha megtalálja önmagát.
2013. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Védd meg magad, de legyél te az okosabb, kerüld a bunkó megjegyzéseket, mert abból csak hiszti lesz, a szüleidet meg nem érdekli ki kezdte...


Pl a mekis dologra visszaszólhattál volna, hogy (mondjuk ő sajtburgert eszik általában) akkor monhattad volna: Te és a sajtburger is jóban vagytok, hamarosan a te farod is utoléri a szád méretét, mert a sajt jobban hízlal mint a kávé - ráadásul én cukormentesen iszom mindig, így nem félek az elhízástól...

2013. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adamka1119 ***** válasza:
szerintem aranyos tulajdonság :)
2013. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!