Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tényleg én reagálnám túl...

Most tényleg én reagálnám túl vagy ez már nem normális?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja, h megszületett a szemem fénye. Van egy nővérem, aki azóta "rámtelepedett".. értsd ezt úgy, h állandóan jön babázni, nem számít, h hétvége van, ünnepnap vagy akármi... Eddig toleráns voltam, de mostmár kezdek egyre jobban ideges lenni erre..

Anyumékkal egy utcában lakunk, szóval, ha kijön hozzájuk, állandóan ide jön, h had vigye el kislányt..

A másik dolog ami nagyon idegesít az az, h amikor idejön sokszor tesz olyan megjegyzéseket, amiről ő azt hiszi, h milyen vicces, holott nagyon nem.. mostanában osztogassa nekem a tanácsokat gyerekneveléssel kapcsolatban, holott gyereke sincs.. már megfigyeltem, h sokszor direkt kötekedik..

Szóltam már neki nem egyszer, nem kétszer, lepereg róla, ugyanúgy folytatja. Mondtam anyumnak is, de sokszor ő se ért meg, mert valamilyen úton módon mindig úgy jön le a dolog, h őt védi...

Szóval már teljesen tanácstalan vagyok, h h állítsam le...

Már görcsbe vagyok minden hétvégén, hétköznap, h mikor állít be..


2013. dec. 15. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Bár nekem lett volna egy ilyen család tagom aki időnként elvitte volna a srácaimat sétálni, így én is utol tudtam volna magam érni és lehettem volna kettesben a párommal néhány percre. Az hogy kötetszik pedig egy dolog, okosabbnak hiszi magát, lehet én viccesen vissza fenyegettem volna hogy ne félj vissza kapod ezt még tőlem ha neked lesz gyereked. Amit itt már valaki szellemesen leírt az pedig hogy azért van két füled egyiken be a másikon pedig ki.
2013. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Te se vagy normális...

Szólj neki,hogy fogja vissza magát, mert ha csak a jó pofizás megy akkor ez lesz.

2013. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem marad más, mint kereken megmondani, hogy ne menjen oda mindig. Heti egy alklom, előre lebszélt időpontban. Mondd, hogy örülsz, hogy szereti a babát, de nem ő az anyja, és a kéretlen tanácsokat sem veszed jó néven. A jó viszony fenntartása érdekében vegyen vissza. Meg fog sértődni, de különben egyre jobban elszalad majd vele a ló.
2013. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
83%
Hú, de jól jönne még egyszer , ha valaki elvinné időnként.... Az én nővérem is különleges, de én már tudom hogy kell hozzá szólni, mert úgyis ő az okosabb, és az övé az utolsó szó. Ha elmegy jót nevetünk rajta. Ez is egy megoldás. :-)
2013. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nővéred féltékeny, amiért neki még nincs babája. Meg lehet egyébként mondani kulturáltan, hogy legközelebb szóljon, mielőtt jön, mert nektek nem mindig alkalmas, és néha nagyon útban van. Ha nem érti meg, akkor egy 10 éves gyerek szintjén van.
2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van féltékeny, és szólj neki különben nem hagyja abba
2013. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!