Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kishugok! Veletek is igy...

Kishugok! Veletek is igy volt? Ez normális?

Figyelt kérdés

Arrol van szó, hogy batyámnak barátnője van.Elég komolynak látszik, mivel az eddig barátnőiről utólag tudtuk meg hogy voltak. Most viszon egészen más a helyzet , még fociimeccsére se ment el a lány miatt. Ugyancsak a lány miatt nem jött haza már 3 hete a városból, ahol egyetemre járt. Nem is ezzel vam a gond , csak bennem az első napokban fura érzés kelt, még rosszat is álmodtam ,hogy ez a lány î„elveszi “ tőlem a bátyám , mármint ,hogy ezután majd nem ugy fog viselkedni, mint eddig s nem leszünk olyan jól el eggyütt ,mint eddig...Normális ez?


(azóta már megbarátkoztam a gondolattal , s örülök neki)



2013. dec. 15. 18:22
 1/8 Je Veux ***** válasza:
70%

Nem, én soha nem voltam féltékeny a testvérem párjára. Eddig hazajött, mert nem volt miért/kiért ott maradni.


Természetes, ha egy idő után ritkábban jár haza az ember. Egyre több programja van, a barátaival van, vagy épp a barátnőjével. Ennek így kell lennie.

2013. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igaz nővérem van de én 15 éves voltam az akkori párjára ugymond féltékeny voltam hogy "elvette " tőlem ,mert én még akkor szerettem volna vele diszkoba járni vásárolni járni ,akkoriban összeházasodtak és jött is a baba ennek már 12 éve de már belátom hogy ez az élet rendje
2013. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak féltékeny vagy. Néha sz@r dolog a változás, főleg ha nem veled történnek a jó dolgok, hanem másokkal. Átérzem. De valószínű, így lesz, mert ez az élet rendje.
2013. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok :))) és kb két éve van az ,hogy normális ragaszkodó testvérrekként viselkedünk és nem szívjuk egymás vérét hanem jókat hülyülünk együt , s atttól félek , nehogy megváltozzon ez....
2013. dec. 15. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem változik meg, csak átalakul.
2013. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
nekem fájt az, pl hogy tesommal lefeküdt egy srác, úgy éreztem meggyalázták a testét. nagyon nehéz volt elfogadnom, tesommal nem is tudtam erről beszélni, mély hallgatásban, fájdalomban és őrlődésben voltam.
2013. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Köztem és a bátyám között 10 év van.

Voltak komolyabb kapcsolatai, az egyik akkori barátnőjével most is tartom a kapcsolatot, nagyon jóban vagyunk. Mindig is örültem annak, ha talált magának valakit, de amikor azzal a lánnyal szakított, mi is eltávolodtunk.

Elkezdett zülleni, ribikkel kavarni, hát nem voltam rá büszke. Aztán megint jött egy váltás, akkor kezdtem bulikba járni én is, jött velem szorgalmasan és óvott.. Összemelegedtünk újra, tuti jó tesók voltunk, mintapéldányok. Nem volt féltékenykedés, irigység, kavarás.

Azóta valahogy úgy jönnek össze a dolgaink, hogy egyszerre vagyunk szinglik (akkor együtt bulizunk) és egyszerre találunk párt is (akit elfogadunk, nem fúrjuk).

Mindketten felnőttünk és összetartunk. Én különösen igénylem, hogy ez így legyen. :)

2013. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi a helyzet? Csak kíváncsiság :D
2017. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!