Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsátanátok neki?

Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
A tesóm és a nője eléggé megbántottak (már nem először), anyánkat is, aki elnézi neki, csak béke legyen. Anyám már sírt is, olyanokat vágott a nő az orra alá, de mégis megbocsát, csak ne legyen harag. Most én úgy döntöttem, hogy elég volt, nem akarom, hogy engem is rángassanak/irányítsanak. Anyám meg állandóan engem nyaggat, hogy nem lehet így élni és béküljünk. Tudja, hogy lelkis vagyok és azért próbál rám hatni, mert a tesóm eléggé önző.
2013. dec. 27. 21:22
 1/6 Je Veux ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit tettek.
2013. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy mivel bántottak meg.
2013. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha! Kizárt dolog!
2013. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé nem világos... Pontosan mit is mondott? Így hogy nem tudjuk mi a szitu, nem tudjuk megmondani, mit tennénk.


pl. ha azt mondta, kövér vagy, az bunkóság, de nem igazán örihari témakör. na ez hülye példa volt, de érted mire gondolok.

2013. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:
Ha őszintén bocsánatot kér a testvéred barátnője, akkor gondolkodj el a dolgon. Ellenkező esetben ne alkalmazkodj, hanem küld el a fenébe. Főleg, ha ez nem az első alkalom volt...
2013. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Argloss ***** válasza:
Mármint ha mindketten bocsánatot kérnek, csak nem tudok olvasni...
2013. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!