Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megcsókolt a nővérem vőlegénye...

Megcsókolt a nővérem vőlegénye, mindenki rám haragszik. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Az tény, hogyha ez tavaly történt volna, akkor én is benne lettem volna a dologban, de megváltoztam.

15 éves koromban bekerültem egy társaságba, ahol minden csillog, folyton buliztunk, jól éreztük magunkat. Nem bántam meg, mert olyan helyeken voltam, ahová amúgy nem jutottam volna el és élveztem.

De kicsit visszavettem, mert tudtam, hogy nem lesz jó vége, ha úgy folytatom. Igyekszem változni, még akkor is, ha ebben a legtöbben kételkednek.


Tegnap este megcsókolt a nővérem vőlegénye és elmondtam a nővéremnek, aki rám akadt ki. Azt hiszi, hogy én csábítottam el, mert nem bírom ki, ha egyszer ő is boldog és csak akkor vagyok elégedett, ha minden körülöttem forog és mindenki rám figyel.

Tudom, hogy ellenem szól, hogy együtt voltam már nős férfiakkal, a legjobb barátnőm barátjával, amikor ők még együtt voltak és hogy sok probléma volt velem.


A szüleim is megtudták és senki nem érti meg, hogy én igyekszem változni, de így nehéz.


2014. jan. 12. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Évekkel ezelőtt engem a sógor akart megcsókolni. De nem tudott, mert ugye ahhoz, hogy valakit megcsókoljunk mozdulni kell, és rögtön ki ehet venni a szándékot. Én láttam mit akar, és mielőtt bármi is történt volna ellöktem magamtól, és leszidtam.

Áruld már el nekem, ha ártatlan vagy a csókban, hogy a fenébe tudott megcsókolni? Miért nem lökted el??

2014. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jogosan feltételeznek rólad ilyesmit... Nős férfiakkal voltál együtt? Te jó isten, nekem van két húgom, bármelyik ilyet tenne, SOHA TÖBBÉ NEM LENNE A TESTVÉREM. Össze teheted a két kezed, hogy a családod még valamennyire melletted van.
2014. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Aki nem akarja, hogy megcsókolják, azt nem tudják.Akinek meg mindegy, hogy hány kézen keresztül megy az hagyja:)
2014. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes eset. Most hány éves vagy?

Már csak azért, mert azt a 15 éves sztorit úgy írod, mintha tavaly lett volna.

Hogy reagáltál a csókra? Visszacsókoltad, ellökted azonnal, vagy csak hagytad magad, azért az nem mindegy.

A srác mit mond? Ő is azt mondta, hogy te csavartad el a fejét? Hogyan viselkedsz vele? Vannak olyan nők, akik lépten nyomon flörtölnek, nem tudják abbahagyni. Ha kihívóan viselkedtél vele, akkor valóban van okuk dühösnek lenni rád, de hozzá tartozik a dologhoz, hogy pasi még hibásabb, mert ő kezdeményezett.

2014. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Miért hagytad, hogy megcsókoljon?
2014. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Lényegtelen, hogy mit mond, hagyta és ennyi. Már az is egy leírás róla, hogy barátnő barátjával kezd, hiszen egy prostituált is különb nála, mert az is megválogatja kinek mit enged, ez meg hagyja. Felesleges bármit is kérdezni. Hagyta-hagyta, és ennyi.
2014. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Buliztam pár ismerősömmel, kimentem egy kicsit, mert rosszul voltam és akkor találkoztunk. Elkezdtünk beszélgetni, cigiztünk, ölelgetett, akkor már mondtam, hogy hagyja abba, de megcsókolt, én ellöktem.

Nem akartam tőle semmit.


# 4

Februárban leszek 18 éves.

A pasi nem tudom, hogy mit mondott, engem hívott 4-szer, de nem vettem fel neki, gondolom veszekszenek a nővéremmel.

Nem flörtöltem vele soha, ő nyomult tegnap, hogy én sokkal jobb vagyok, mint a nővérem, ezt mindenki látja és hasonlókat mondott.

2014. jan. 12. 14:30
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Kezdődjék a lakodalom...
2014. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

# 9

Ne legyél ennyire szent, gondolom te is követtél el hibákat az életed során.

Honnan veszed, hogy sosem fogok változni?

Már így is változtam elég sokat és tisztában vagyok azzal, hogy amit a múltban tettem, azt nem radírozhatom ki, de igyekszem változni és jó irányba haladok.

2014. jan. 12. 14:44
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
20 éves lány vagyok, kérdező, ha ilyeneket tettem volna, mint te, felkötöttem volna már magam...
2014. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!