Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsókolt a munkatársam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a munkatársam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Komoly gondjaink vannak a férjemmel. Tegnap este ott tartottam, hogy kirakom a házból.

Ma reggel eléggé sokat beszélgettünk, eldöntöttük, hogy megmentjük a házasságunkat. Én hulla fáradtam lehúztam 12 órát, mosolyogva, jópofizva (egy kocsmában vagyok pultos), végül a munkatársam autójában kiborultam (ő szokott kivinni a vasútállomásra, hogy elérjem az utolsó vonatot). Ittam is egy kicsit, és végigbőgtem az utat. Aztán megcsókolt. Nem titkolom iszonyú jól esett, de nem tudom, most mit tegyek. Itt alszik mögöttem a férjem, akivel a hullámvölgy legalján vagyunk, és itt a munkatársam akivel a kezdetek közt megvolt a "szikra".

Más helyzetben felpofoztam volna a nyomulós illetőt, de most csak egy rekedt "mennem kell"-re futotta, és kiszálltam az autóból.

Nagyon összezavarodtam.


2013. okt. 7. 00:08
1 2
 1/17 Mirk ***** válasza:
100%
Ez pont egy olyan helyzet amiben nem lehet "jó" tanácsot adni szerintem. A legjobb lenne aludni rá egyet. Ne kapkodd el a dolgot és inkább olyan embert kérdezz akinek nagyobb rálátása van a családi ügyeitekre, barátok, rokonok.
2013. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Hm... nem tudok segíteni olyan embernek, aki ragaszkodik a meggyőződéséhez, hogy ő monogám, miközben napnál is világosabb, hogy ez nem igaz....

Ha kötelezőnek tartod, hogy csak egyvalakid legyen, akkor mindig kínban leszel, amikor valami olyan történik (most a férjeddel), amiből az derül ki, hogy a másikban nincs meg 100%-osan minden, amire egy partnertől vágysz. Mert állandóan akörül fogsz vergődni, hogy most ővele rentábilis-e együttmaradni, vagy inkább keress-e mást!

Amint ezt a kényszert elengeded, hogy csak egyet választhatsz, örömest leszel együtt avval, akivel több örömed van, mint ha nem lennétek együtt.

2013. okt. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Jó volt egy Aids-essel csókolózni?

(csak próbállak megijeszteni, nemtudom sikerült e)

Ne folytasd, ez nagy kib*szás a férjeddel.

2013. okt. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a 2-es pasi lesz a befutó neked,mert ő az aki odafigyel rád, és törődik veled pedig vadidegen, csak egy kollega, de ne nekem legyen igazam.
2013. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írtó nagy szemétség volt a munkatársadtól, hogy egy ilyen helyzetben közeledett hozzád.


Amikor érzelmileg ennyire labilis az ember, ki van borulva, akkor sebezhető. neki sírtad ki magad és ő visszaélt ezzel.


Nem azt mondom, hogy nem eshet meg, hogy ő az "igazi", de ezt nem fogod tudni megállapítani a mostani helyzetben.


eldöntöttétek, hogy házasságot mentetek, ő pedig kibillientett abból a bizonyosságból (vagy a bizonyosság szikrájától), hogy jó lesz, ha megpróbáljátok helyrehozni a kapcsolatotokat.

Elbizonytalanított, amihez nem volt joga.


A problémáitok forrása nekem úgy jött e, hogy nem egy 3. fél jelenléte, tehát minden külső befolyás nélkül kellene eldöntened mit akarsz.


Ezek után nehéz, hacsak ne lehetetlen lesz.

Ami nem megy azt szerintem sem kell erőltetni, semmi kifogásolni aló nincs azon, ha mégis szétmentek a férjeddel, sőt azzal sem, ha utána a munkatárssal összejöttök.


Viszont gondold végig, hogy megéri-e, és hogy nem azért ennyire jó most, mert építi az önbizalmad, balzsamozza a jelenleg sérült lelkedet.

Egy másik kérdés/ jó tanács, komolyan szeretnél egy MUNKATÁRSSAL összejönni? házinyúlra nem lövünk tanácsot adnám.

ha ilyen lelkiállapotban, egy veszteség után jöttök össze, akkor az a kapcsolat nem feltétlenül tart sokáig (tapasztalat, de persze ne minden esetben igaz), akkor a munkahelyről te vagy ő megy el, vagy megkeseríttek egymás életét?



bocsánat a pesszimista hangvételért, amúgy optimista ember vagyok, csak óvatos, aki minden ehetőséget számba vesz.


Kitartást, és lelki erőt kívánok neked! Neház menet vár rátok akármerre is veszitek az irányt.

2013. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csókold vissza.
2013. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a munkatársad egy tapló aki visszaélt a helyzettel! Én megfontolnám ezt a barátságot, mivel nem tartom kizártnak, hogy ha tisztáznád vele, hogy nem akarsz tőle semmit akkor hirtelen már nem is érdekelnék a problémáid... Sajnos voltam ilyen helyzetben, de ne legyen igazam!
2013. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom jutottál-e valamire, de én úgy gondolom, hogy a saját lelkiismereted végett is az volna a legjobb megoldás, ha adnál egy végső, utolsó esélyt kettőtöknek a férjeddel. a munkatársad addig nem szalad el - vagy ha igen, akkor annyit is ért volna. ha a férjeddel még helyrehozható a dolog, az jó, ha viszont már nem, akkor úgy szállhatsz ki belőle, hogy te igenis próbálkoztál és mindent megtettél. utolsó esély, azt add még meg.
2013. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A férjeddel is nem úgy kezdődött a kapcsolat, hogy nagyon odafigyelt rád, és úgy érezted, ő életed férfija?


A kettes számú pasival is ugyanazok a problémáitok lennének x év után.


Én ha tényleg azt beszéltétek a férjeddel, hogy megmentitek a házasságot, akkor addig törekednék is erre, amíg ez a megállapodás él. Sőt én elmondanám a férjemnek azt is, hogy a munkatársam nyomul rám, és ezért nem tudom az előbbi vonatot elérni, mert nem akarok az ő kocsijával menni többet emiatt.

2013. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsó vonatot... az más. A férjed nem tud elmenni érted kocsival? Akkor is, ha drága, én be nem ülnék a kettes számú pasi kocsijába még egyszer, hacsak nem beszéljük meg a férjemmel, hogy feladjuk a házasságot, és ketten kétfelé indulunk. Utána már beülnék abba a kocsiba.


Ha továbbra is engeded közel jutni hozzád, akkor meg mondd meg a férjednek, hogy nem megy a házasság megmentő próbálkozás, mert más tetszik már neked. Csak légy őszinte vele.

2013. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!