Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A Nővérem rendszeresen ver...

A Nővérem rendszeresen ver engem! Mit tanácsoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A 16 éves nővérem egy kigyúrt állat és folyamatosan ver. Ez alatt nem pár pofont értek, hanem utána egy jó ideig fáj a hátam és belilul, vagy ahol éppen vert. A szüleim egyszer rajtakapták de akkor is csak egy leszidással el volt intézve az egész. Amikor ketten vagyunk otthon szó szerint rettegek, hogy mikor van éppen kedve megverni. Na meg nem csak fizikai bántralazásokrólvan szó. Lelkileg is tönkretesz. Amikor csak tud keresztbe tesz nekem. Alig várom, hogy betöltsem a 18at és elhúzzak otthonról. Mit tanácsoltok? Van olyan aki esetleg hasonló helyzetben van/volt?

14/L



2014. jan. 21. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
rugjál bele ne sajnáld
2014. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Gyúrd ki magad és verd el egyszer istenesen, és abbahagyja.
2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek és, ha nem hiszik el mutasd meg nekik a lila foltokat.
2014. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Brutális megoldást tudok javasolni. Megmutatod a szüleidnek a nyomokat, és megmondod nekik, hogy ha nem tesznek valamit, akkor bemész a gyámügyre, és elmondod, hogy a szüleid tudtával ér otthon fizikai bántalmazás.
2014. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindneképp a szüleitek tudnának ebben segiteni, ha normálisak akkor teszne ellene ha nem tesznek akkor az sajnos nagy baj.
2014. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
59%
amikor én 13 éves voltam nővérem meg 18 ő is ezt csinálta de egyszer úgy belevágtam még rá is esett a gerincére (és persze én voltam leszidva) de legalább azóta nem csinálja. te is vágj vissza vagy zárkózz be a szobádba vagy csak simán bosszuld meg de az lenne a legjobb ha szólnál a szüleidnek.
2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4es:

Már mutattam nekik, de nem hittek nekem, a nővérem meg persze mindent letagadott. Ők meg csak annyit mondtak, hogy "Biztos beverted valahol csak már nem emlékszel, nyogudj meg majd elmúlik.." Aztán kezdődik előről... Nem érdekli újból megver. Gondoltam már rá, hogy felveszem videóra, mivel a telefonom mindig nálam van de olyan hirtelen ér mindig, hogy valahogy soha nem jön össze, de ha így megy tovább szerintem is a gyámügy lesz a vége.

2014. jan. 21. 15:29
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Merre laksz? Elkísérjelek a gyámügyre?
2014. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
ajánlom a fa testápolót :) most komolyan, ne hagyd magad rúgd combtövön!
2014. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
cicabunyóó :)
2014. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!