Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le szeretnék adni pár kilót a...

Le szeretnék adni pár kilót a hasamról. Rendszeresen szoktam felüléseket csinálni. Az étrendbe nem vagyok biztos. Mit tanácsoltok? Bővebb infók lejjebb.

Figyelt kérdés
Kb 60 kilós vagyok, 16 éves. Szeretnék leadni a hasamról pár kilót. Rendszeresen szoktam esténként felüléseket csinálni, van mikor délelőtt is. Az étrendbe nem vagyok biztos, hogy ilyenkor a fogyás érdekében mit érdemes enni. Úgy tudom sok fehérje illetve szénhidrát tartalmú ételeket kell enni, és a lehető legkevesebb zsírt a szervezetbe juttatni. Szóval ha felüléseket csinálok és hozzá sok szénhidrátos, fehérjés kaját eszek, akkor sikerül a nyár végére lefogynom úgy 3,4 kilót? Valamint ha izomlázam van akkor úgy tudom aznap érdemes pihenni, de az jó jel ha érzem, vagy inkább ne csináljak olyan sok felülést, hogy ne érezzek izomlázat? Köszönöm.
2011. jún. 19. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felülésezz, azzal pont elégeted a zsírt, ami a hasadon van.

Napi 20 elég.

2011. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felülésekkel mit akarsz elérni? Max. erősebb hasizmod lesz, de pár felülés miatt nehogy azt hidd, hogy a szervezeted a zsírtartalékokhoz fog nyúlni. Helyi zsírégetés amúgy sincs.

Kocogj inkább két naponta min. 35-40 percet, vagy kerékpározz.

2011. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mondjon barki amit akar arrol hogy, ugy lehet lefogyni ha napi 5 kis adagot eszel...szerintem ez csak mese

Szerintem a legjobb modszer -ha megvan a kello kitartasod-az ha max. napi 2x eszel, sortolsz es sok folyadekot iszol, ha lehet vizet.

Nekem kb. 1 honap alatt 6 kg lement. Jelenleg 58 kg vagyook, most is sportok.

15/l

2011. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!