Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A Nővérem rendszeresen ver...

A Nővérem rendszeresen ver engem! Mit tanácsoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A 16 éves nővérem egy kigyúrt állat és folyamatosan ver. Ez alatt nem pár pofont értek, hanem utána egy jó ideig fáj a hátam és belilul, vagy ahol éppen vert. A szüleim egyszer rajtakapták de akkor is csak egy leszidással el volt intézve az egész. Amikor ketten vagyunk otthon szó szerint rettegek, hogy mikor van éppen kedve megverni. Na meg nem csak fizikai bántralazásokrólvan szó. Lelkileg is tönkretesz. Amikor csak tud keresztbe tesz nekem. Alig várom, hogy betöltsem a 18at és elhúzzak otthonról. Mit tanácsoltok? Van olyan aki esetleg hasonló helyzetben van/volt?

14/L



2014. jan. 21. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Menj be a hely gyermekjólétibe, és kérj tőlük segítséget. (Ne félj, hogy kiderül, be sem kell mutatkoznod, ha nem akarsz.)
2014. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Én is hasonló helyzetben voltam gyerekkoromban,a nővérem állandóan terrorizált éveken keresztül,egészen addig,amíg megerősödtem és nagyon-nagyon megvertem (konkrétan majdnem megfojtottam). Utána soha többet nem bántott. Persze nem azt ajánlom ,hogy Te is fojtogasd,de az szinte biztos,hogy csak erőszakkal tudsz végetvetni ennek.
2014. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Csak az a baj, hogy félek tőle, mert tudom, hogy sokkal erősebb nálam.De majd valami kitalálok.
2014. jan. 21. 19:03
 14/15 anonim válasza:
Tanulj önvédelmet például karatét.Én is karatéztam és használ.
2014. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom rosszkor irom lehet már nem olvasod.. Én azt várom hogy a nővérem megverjen, mert akkor először is Meghúzom a haját kitépem neki, lerugom a sip csontját az ujját eltöröm :D Eddig sokszor verekedtem vele De ha teljesen rámtámadna szanaszét ütném. :DD
2016. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!