Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire lennétek kiakadva,...

Mennyire lennétek kiakadva, ha sógornőtök akkor menne hozzátok ha csak anyós van ott?

Figyelt kérdés
Sógornőmmel nem vagyunk mostanság jóban, ritkán jön el hozzánk kislányunkat meglátogatni.Már 2x megtörtént, hogy akkor eljött, mikor anyós vigyázott a lányomra.Nekem ez nem tetszik.Nem örülök a találkozásnAK HA ELJÖN, DE AMIKOR A FÉRJEM ÉS ÉN SEM vagyunk otthon, ne akkor látogasson el hozzánk.Az anyósomnak is elég nagy szája van, nem tudom mennyire tetszene neki.Ezért ha tehetem nem kérem meg, hogy eljöjjön.
2014. jan. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
A sogornőd a testvére a férjednek.És meglátogatja az unokahugát.Nekem ez nem.okoz gondot.Hisz ezért család a család.Rád nem kiváncsi de a gyerekedre igen mivel ő a nagynénje.Nem vagy otthon na és?tán lop?vagy turkál a szekrénybe?És lehet te nem kéred de a férjed tesoja ezért van nálatok,nem véletlenül akkor amikor távol vagy
2014. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Jól értem?

Amikor anyós egyedülnvigyáz a lányotokra, akkor jön el a ferjed testveretehát amikor ti nem vagytok otthon?


Kiverném a. Balhét, és anyós sem vigyázhatna a gyerekre... Rám nem kíváncsi, csak a gyerekre és akr jön amikor mi nem látjuk?

Bejön az otthonomba úgy, hogy én nem ayok tthon, anyós meg így az én otthonomban fogadja?


Naneee..... A saját tesőm eseteben is ez lenne a véleményem, és az anyukámma szemben...csakhigy nehogy azt higyjétek, hgy az anyóssal van bajom..

Azzal van, hgy valakire rábízom a gyerekemet, és az otthonomat és ott olyan ember fogad, aki akr amir én ott vagyok nem jön...


Nekem ez kemény...

2014. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a második válaszolónak igaza van!

Nem gondolom, hogy kidobnád a házatokból, ha akkor megy, amikor otthon vagytok valamelyiken.

Milyen jogon rendeznek nálatok találkát a hátatok mögött?

Beszélj anyósoddal, hogy ne rendeljen és ne engedjen oda senkit, amikor ti nem vagytok otthon!

2014. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is igaza van a Kérdezőnek ebben a konkrét helyzetben.

Nyilván ahol jó a viszony, ott ez nem probléma.

De nekem sem tetszene a tudat, hogy egy általam nem kedvelt ember kedvére kutakodhatna, ha akar a cuccaim között, és belenézhet az életembe.

2014. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Messze menő következtetést ne vonjunk le. Kétszer történt meg, ez gondolom csak a véletlen műve.

Nem tudta hogy nem vagytok otthon és ennyi.

2014. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Passiflora ***** válasza:
58%

Én szerencsére mind a két sógornőmmel jóban vagyok, de nekem úgy természetes, hogy ha úgy szeretnék átugrani hozzájuk, hogy nem ők hívtak, akkor először megkérdezem telefonon, hogy egyáltalán ráérnek-e éppen, és meglátogathatom-e őket.


Nekem ez azért fura lenne így, ahogy írtad, főleg, ha nem igazán vagytok jóban.

2014. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!