Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket, párodat és téged...

Titeket, párodat és téged mennyire irányít após, anyós, sógornő, sógor?

Figyelt kérdés

Mennyire ugráltatják párodat?

Volt olyan, hogy párod oda adta örökbe azt amit a sógor vagy sógornő kért? pl.: DVD lejátszó, számítógép, porszívó

Ami a tiétek az a sógornőtöké, sógorotoké is, illetve anyósé apósé is?

Volt már olyan, hogy apósod elvitte a másik gyerekének azt ami a tied és a párodé?



2014. jan. 26. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem irányítanak, nem teszik magukévá, ami a miénk.

Mert normális család vagyunk, normális emberekkel.


Olyan persze volt, hogy sógornőm kért egy szakácskönyvet, mondtam, vissza se hozza, mert soha bele se néztem, ő meg hasznát veheti még. Ezt is azért, mert nromálisak vagyunk.

2014. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
?? Nincs ilyen basszus, milyen családban éltek ti?
2014. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hasonlo sincs. nem irányit az anyos, se a sogorok. nagy szeretettel várnak bennünket, amikor megyünk.
2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Kb 0 beleszolasuk van a dolgainkba..de eszukbe se jutna amugy se..a fent emlitett peldakat meg nem is tudom elkepzelni..hogy aposom fogjon vmit es elvigyen tolunk?? Ep eszu emberek ilyet nem tesznek es hagynak...
2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ha valami olyan dolog van, ami mindenkit érint, akkor leülünk és megbeszéljük.

Ha valakinek szüksége van valamire, akkor szintén megtárgyaljuk, hogy hogyan tudnánk megoldani.

2014. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semennyi beleszólásuk nincs az életünkbe, mivel mindannyian külön élünk, viszonylag távol egymástól. Nyilván ha hazalátogatunk, szokták kérni a páromat, hogy segítsen ebben-abban, de ezzel nincs is semmi gond szerintem. 3-an vannak testvérek, mindegyik gyerek egyformán kap a szüleiktől támogatást.
2014. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A páromat irányítaná az anyja, mert olyan "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" típusú nő, de párom nem hagyja magát. Nem nagyon durván akarnok az anyósjelölt, de minden apróságba képes beleszólni, hogy szerinte miért az ő véleménye az igazán jó, de párom ezt elengedi a füle mellett.
2014. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Külön család vagyunk. Persze segitjük egymást már amennyire engedik de amit lehetbigyekszünk mergbrszélni.
2014. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Engem soha, sehol senki nem irányított, és ez a jövőben is így marad.


Kérdéseidre a válaszok sorban:


1. Igyekeztek, de mivel én is itt vagyok, nem megy a dolog. Idővel a férjem felnőtt a témához, és már képes átlátni, hogy mikor ki miért akarja a volt családjából manipulálni. ha nem látná át, akkor segítek neki átlátni. :)


2. Soha. Ma már kölcsön sem ad, semmit - és szerencsére.


3. Nem.


4. Nem.

2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!