Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerelmes vagyok a féltesómba?...

Szerelmes vagyok a féltesómba? Beteges dolog? Nem együtt nőttünk fel.

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 05:53
1 2
 11/14 freedii válasza:
50%
Nehéz dolog, de ma nem elfogadott. A Bibliában kétszer is rokonoktól származtatják az egész emberiséget. Nem tudni Ádám, Éva + a gyerekekből hogyan lett egy emberiség, amit az özönvízzel elpusztított az Isten, illetve maradt Noé és a gyermekei. 8-an, s ők újból benépesítették a földet. Bármelyiket is nehéz elképzelni belterjesség nélkül.
2014. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 idrzsupos ***** válasza:
100%

A vérfertőzés ellenszenvességét a középkori hangulatú arrogancia adja. Amit tiltanak, az kívánatosabb.

De fent írtam: sokkal több esély van 75%-ban közös génű embereknek arra, hogy hibás génjeik egyformán vannak, ugyanazt kódolják betegen- és sokkal több súlyosan rendellenes beteg gyerek jön a világra. Véletlen- nem ismerték egymást- esetén sem más ez, ezért nem jó, ha ilyen szoros genetikai rokonok párosodnak.

2014. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
62%
A féltesót többféleképpen lehet értelmezni. Ha a szüleid elváltak és PL. anyudnak lett új párja és annak egy másik kapcsolatból van gyereke, akkor köztetek nincs rokoni kapcsolat. Szóval az nem vérfertőzés. DE. Ha másik az anyutok, és az aputok egy,(vagy fordítva) akkor az viszont az. Szóval ha a 2. lehetőség, akkor verd ki a fejedből!!
2014. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rokoni kapcsolat közöttük, akkor mostohatestvérek, nem féltestvérek. De itt egyértelműen féltestvérről ír a kérdező, ergo az egyik szülő közös szerintem.

Megérthető, ha belehabarodtál kicsit, hiszen ha nem együtt nőttetek fel, nem testvérként gondolsz rá.

Próbáld magadban tudatosítani a tényt, hogy féltestvérek vagytok, és nem lenne helyes a kapcsolat több szempontból sem. (pl.: beteg utódok)

2014. jún. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!