Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhívtam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a barátnőmet az esküvőmre, de ő nem abban a városban lakik, ott kellett aludnia, és a szálláshelyet én fizettem neki a reggelivel együtt. Korrekt dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem igazán felajánlhatta volna, hogy ő fizeti ki a szállását, ahelyett, hogy elvárja, hogy mi fizessünk helyette.
2013. jún. 22. 22:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
22%
Ezt nem baràtnak hivjàk...
2013. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
De ha fel ajánlottad és ő ezt elfogadta akkor nem ő a hibás, ha kikunyerálta akkor van benne hiba!
2013. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
100%

volt már ilyenben részem nekem is! mi felajánlottuk a friss házasoknak, hogy kifizetjük! de nem engedték! és szerintem ez nagyon kedves gesztus volt! mégiscsak ők hívtak el, tudták, hogy nem 10 percet utazunk az esküvőjükért, ezért elfogadtuk! az már más kérdés, hogy emiatt több pénzt adtunk nekik!:)

mellesleg megjegyzem, hogy azért, akit a barátomnak/barátnőmnek nevezek, nem röstellek pénzt kiadni!

plusz, hogyha tényleg a barátnőd, akkor biztosan nem fogja elfelejteni ezt a gesztust! majd meghálálja előbb-utóbb!

2013. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Te ajánlottad fel neki, vagy ő kérte meg, hogy fizessétek ki?
2013. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki (de reméltem azért, hogy visszautasítja, mert nem vagyunk gazdagok), de aztán ott a helyszínen képes volt elkérni tőlem a pénzt a szállására, pedig ha látja, hogy nincs fizetve a szállás, sejthette volna, hogy mi arra számítunk, hogy végül ő fizeti.
2013. jún. 22. 22:47
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan ahogy viselkedsz ne haragudj, akkor mi a ló pikuláért ajánlottad fel ha most rosszul esik! Ez nem szép dolog hogy fel hánytorgatod, tudod mit, inkább mond meg neki hogy ne menjen el az esküvőre sem, abba persze nem gondolsz bele hogy neki plusz költség az oda utazás plusz ajándék pénz meg mi egymás kiadás ami az esküvőre kell! Szerintem többet ad mint amennyi a szállás és ő is tudná hová tenni!
2013. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%

Te ajánlottad fel ő meg élt vele. Minek ajánlottad fel?

Most nem azért de egy fő elszállásolása egy olcsó helyen egy napra max 3000Ft, annál csak több nászajándékot adott.

2013. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
A te viselkedésed nem korrekt. Nem kellett volna, hogy felajánld neki, hogy aztán ha neadjisten elfogadja, itt pufogj a háta mögött! Ez kétszínűség.
2013. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

"Felajánlottam neki (de reméltem azért, hogy visszautasítja, mert nem vagyunk gazdagok)"


Miért kéne neki kitalálnia azt, hogy te azért ajánlottad fel, hogy ő visszautasítsa?! Fogalmazz egyértelműen. Gusztustalan a játszmázás.


Teljesen jogosan kérte a pénzt a szállásra, hisz azért tudott eljönni, mert TE felajánlottad neki, hogy fizetitek a szállást, ezért nyilván ÍGY KÉSZÜLT, hogy lesz hol aludnia, mert TE felajánlottad.


Ezek után pöfögni több, mint visszataszító. Nem vagy korrekt!

ÉS nem elvárta, hogy ti fizessétek, hanem te ajánlottad fel neki!

2013. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen barátnőtől mentsen meg az Isten!
2013. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!