Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meg mondtam a noveremnek mit...

Meg mondtam a noveremnek mit gondolok igazabol a kapcsolatarol es nagyon megharagudott, nem tudom, hogy jol tettem e?

Figyelt kérdés

20 evesen osszejott a parjaval ra egy evre terhes lett. Ket eves volt a gyerekuk amikor a pasi elhagyta egy masik no miatt, de haza-haza jart sexelni. A noverem a mai napig kur v@za a masik not, a masik no nem tud a sex-kapcsolatukrol ami 6 eve folyamatosan tart.

Hivogatja, fenyegeti a not. A pasi is hibas mert hazudgal hogy nem tudja elhagyni a masik not mert kozosen vettek hitelre lakast, es hogy mindket not egyforman szereti.... ossze vissza beszel.

A lenyeg hogy a no feljelentette a tesom zaklatasert (ami igaz is) es en elmondtam hogy a masik nonek igaza van es ez mar beteges amit muvel. Osszevesztunk ugy erzi nem allok melle.


2014. febr. 20. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem az a jó testvér, aki minden hülyeségre bólogat, hanem az, aki szólni mer a másiknak, hogy "figyelj tesó, hülyén viselkedsz"...
2014. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem semmi .. Szerintem próbálj meg nem beleavatkozni a dolgokba . Maradj ki a dolgokból. Valószinűleg úgysem hat nővéredre semmi ,mondhatsz te bármit ... A nővéred majd tanul a saját kárán,nyilván meg is érdemli .. gondolom nem semmi lehet amit művel,ha már a feljelentés jött került képbe !
2014. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Te meg nem tudsz helyesen írni! Na bumm!

(A kedvencem a "sex", így s-sel... Megértjük ám úgyis, hogy "szex".

2014. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tud helyesen írni, de ez nem válasz a kérdésre...


Jól tetted, hogy megmondtad - ha nem teszed, talán fel sem tűnik neki, hogy ő a hülye. Néha többet segít az, ami a másikat megbántja, de erre csak idővel jön rá az ember.

2014. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy rossza a helyesirasom es a mobilrol netezes csak ront rajta.


Azt nem tehetem meg, hogy nem foglalkozok vele, mert hozzam jon es engem hiv ha bajban van. Sokat iszik es egyszer mar ongyilkos is probalt lenni.

8 eves a lanya es neki panaszkodik.

2014. febr. 20. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
ugye nem jártok szoláriumba?
2014. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad a véleményed,ám ez jelenleg sajnos nem oszt,nem szoroz,mivel süket fülekre talált.Bajt nem okoztál,fájdalmat sem,ezeket már megtette a nővéred expasija helyetted,szóval ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt.Igaz,hogy pozitív változást sem idézett elő a véleményed,de legalább próbálkoztál felnyitni a testvéred szemét.Később majd,higgadt fejjel,érettebben máshogy látja a helyzetet,és elgondolkodik a szavaidon.Magamról tudom,én is csináltam fiatalabb koromban hülyeségeket,és később beismertem,hogy a környezetemnek igaza volt.
2014. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig nem kell ahhoz kisebbséginek lenni,hogy valakinek zűrös legyen az élete,vagy butaságokat kövessen el.
2014. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De igen jar szolariumba, en nem mert erzekeny a borom.

De ennek mi koze a kerdeshez?

2014. febr. 20. 20:00
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertem mar. Nem, nem vagyunk ciganyok.
2014. febr. 20. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!