Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát kisöreg nehéz menet előtt állsz 10%-od van, hogy a nejedet vissza tudd szerezni. De az nem most lesz.
2013. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%

"Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana"


Tudod erre van egy mondás:

Fogj egy tányért. Vágd a földhöz, hogy eltörjön. Na most mondd neki, hogy bocsánat. Na, változott valami?

Tessék felnőttként viselkedni ha már apa leszel, és ha tudod, hogy idióta módon viselkedsz részegen, akkor ne igyál annyit, hanem csak mértékkel.

Szokd meg, hogy anyuci volt az, aki mindig mindent megbocsátott és bármit tettél ő ugyanúgy a szerető anyukád maradt - nos, ez házastársakkal és barátokkal már nem így működik.

2013. aug. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég kemény sztori...

Ilyen esetben, a feleséged helyében engem sem a bocsánat kérés, sem a virág se semmi ilyen nem hatna meg! Tulajdonképpen te azzal egyfajta feloldozást várnál tőle, pedig, nem árt, ha elgondolkodsz azon, hogy milyen sebeket okoztál, ráadásul annak a nőnek, aki a szíve alatt hordja a gyereketeket! Persze, jobb, ha kibékültök, ha ez egy egyszeri eset volt, és a pici is családban nő fel!

A helyedben, ha ennyire nem tudsz viselkedni ittasan, nagyon gyorsan leszoknék arról, hogy bármilyen bulin is a kelleténél többet igyak! A feleséged helyében akkor bocsájtanék meg, ha látnám, hogy ilyen alkalmakkor max mértékkel iszol, és megtanulsz viselkedni!

2013. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ha gyereket vár a feleséged és tudod pontosan milyen vagy amikor iszol, akkor nem illett volna legalább a jelenlétében visszafogni magad? Talán ha megmutatod neki (kitartóan ameddig csak kell), hogy tudsz normális lenni, akkor még visszakaphatod őt. De az nem egy hét és talán nem is egy hónap múlva lesz. És ha a nejed várandós nem kéne inni még BULIKBAN SEM. Mi lett volna ha hirtelen rosszul lesz? Vitte volna valamelyik haverod a kórházba?
2013. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

Pár pohár sörtől is oda megyek másokhoz de akkor még magamnál vagyok csak mindig kínálnak, meghívnak meg ilyenek. Nem próbáltam még ennyinél maradni de most már fogok tudni csak jöjjön vissza hozzám. Szégyellem magam azért amit tettem.

Nem tudom mi lett volna. Őszintén nem is gondoltam ilyenre. Sose gondolok a bajra.

2013. aug. 25. 01:32
 6/70 anonim ***** válasza:
81%
5 Azt sem értem, hogy mi keresnivalója van egy terhes nőnek ilyen ivászatokon. Téged örzött, vagy miért engedted egyáltalán ilyen helyre?
2013. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
84%

1.Igaza van.

2.Dehogy szereted!Aki szeret valakit,az nem tesz ilyet.Főleg,ha a nő meg tőled terhes.Sajnálom szegény nőt.Ha visszavesz,akkor ez egy kötélidegekkel rendelkező nő!

3.Nem tudod miért mondtad ezeket?Mert bevoltál b_szva!

4.Én se akarnálak ilyen helyzetben látni,az apaságot meg nem engedném,hogy elismerd,még akkor sem,ha így nem jár tartásdíj.(a pénz nem minden alapon).

5.Hát ha hozzám jönne oda egy ilyen részeg állat,akkor kihívnám a rendőrséget,vagy elmennék a helyről és zaklatásért úgy feljelentenélek,hogy csak na!!Hát van neked ép eszed??Szerintem nincs!Meg az ilyen hozzád hasonló kis g_ciknek sincs.Nyomorék,hát nem tudsz gondolkodni???


Megérdemelted,hogy elhagyott a feleséged.Most legalább megismert,te barom!

2013. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

Nem ilyen ivászatos hely volt, alig voltak részegek. Ő meg józanon annyira jól tudja érezni magát néha mintha ivott volna.


#7 Egy kicsikét állíts már magadon kérlek. Én tudom, hogy mit érzek és hogy szeretem.

2013. aug. 25. 01:45
 9/70 anonim ***** válasza:
45%

7 Van itt elég baj, meg jön egy apró ember is hamarosan, inkább azon kéne gondolkodni, hogy lehet a lehető leghamarabb elcsititani a dolgokat.


Mindenki hibázik alapon, és nem most vban ideje a fejmosásnak, azt később is lehet..

2013. aug. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
7%
8 Holnap fogod magad, és elbattgyogsz apósodhoz, és szépen beszélgess el vele, vagy anyósodhoz-attól függ ki vezeti a gyeplőt.Ő lesz a te embered aki elfogja tudni simitani a dolgokat, hogy az asszonyod visszamenjen.
2013. aug. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!