Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Katonaság ellenére, hogyan...

Katonaság ellenére, hogyan tudom a legjobban támogatni a húgomat most, hogy az apánk elhunyt?

Figyelt kérdés

Az apánk hosszú betegeskedés után elhunyt.Sikerült elérnem,hogy a húgomat én nevelhessem fel.Most 16 az elején nagyon össze volt törve,de nagyjából kiheverte.

Sosem voltam igazán családcentrikus és a legjobb testvér.De most szeretnék az lenni és ehhez kérnék segítséget.Néha őszintén nem tudom mit kéne csinálnom.Napi szinten néhány órát találkozunk csak.Van amikor 2 napig se látjuk egymást.Tudom nehéz.De 24órázni kell a pénz miatt.

Anyánkat sikerült elérnem,de ő egyáltalán nem akar visszajönni.Ezt el se mondtam a testvéremnek.

F23


2014. márc. 10. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg írj belelő egy könyvet. Azt majd viszik mind a cukrot.
2014. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*mint

A fenébe már.

2014. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék szabira ,és eltöltenék a testvéremmel egy jó hetet. Nem muszáj elutazni semerre ,elég ha ott vagy mellette. Ha a szabi sem jöhet szóba ,akkor menj táppénzre valami kamu indokkal. Szerintem már ez sokat jelentene a húgodnak ,hogy rád lehet számítani a nehéz időkben. Anyukád meg nem éppen egy minta anya ,ezért legyél te más milyen ,és mutass vele jó példát. Részvétem a apukád halála miatt! Az enyém is nem rég halt meg ,sajnos ilyen az élet.
2014. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkáltatód is megértené ,és elengedne. De jobb lenne ha fizetett szabira mennél.
2014. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!