Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm folyton turkál a...

A tesóm folyton turkál a szobámban, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már belőle, pláne, még lopkod is, persze mindig letagadja, meg adja az ártatlan képet, aztán mégis megtalálom nála.. Iszonyatosan idegesít, hogy arra jövök haza, hogy látom, ez meg az el van mozdulva, ergó valaki járt itt.. Persze ha jól kiosztom a fejét, akkor meg én vagyok a hibás, hogy minek vergődök, mikor tesóm és anyám apróságokon is simán felkapja a vizet vele szemben, és mindig nekik áll feljebb, én meg csak legyen csöndben folyton, de már annyira elegem van.. -.-
2014. ápr. 1. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zárd az ajtót, ha más nem használ!
2014. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Zárd a szobád ajtaját és akkor senki nem fog turkálni benne, nekem anyám turkált örökké a holmijaim között, még a leveleimet is felbontotta és elolvasta, talán ennek köszönhető, hogy én senkinek nem turkálok a holmijai között, sem a telefonjában.
2014. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom bezárni, pedig legszívesebben azt tenném.. :(
2014. ápr. 1. 15:14
 4/12 A kérdező kommentje:
*nincs meg a kulcs. De én nem turkálok a holmijai között, sosem turkáltam, ő meg folyton, és elmondhatom 1000-djére is, akkor is csinálja. Mégis miért ilyen értetlen? -.-
2014. ápr. 1. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudják mit jelent az a szó, hogy magánszféra?!
2014. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

tegyél ki medvecsapdát

rakj ki egérfogót

kamerázd be a szobádat

2014. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Te is turkálj az ő szobájában.
2014. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívj egy zárat és csináltass kulcsot, ha van zsebpénzed, abból kijön biztosan, vagy kérd meg anyukádat.
2014. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívj egy zárast akart lenni. :-))))))))))))))
2014. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
verd szét a fejét
2014. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!