Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járkál folyton a szobámb...

Miért járkál folyton a szobámban az anyám? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem lehet magánéletem mert folyton bejön a szobámba, nem lehetek egyedül, mindig valami indokkal bejön, ha meg bezárom a szobámat akkor meg veszekedés van belőle hogy az ő házukban ne zárjak be semmit.
2009. dec. 12. 17:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
MOndd meg neki: anya, kérlek, szeretnék egyedül maradni.
2009. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel indokolja anyukád a bejárkálást?
2009. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pl. írjak meg neki 2 cd-t, most 10perce ezt mondta, meg legtöbbször csak beszélgetni.
2009. dec. 12. 18:12
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mondd meg neki, hogy kicsit szeretnél egyedül lenni :) És ha ez nem használ zárd be, lehet vita lesz, de azért van zár az ajtódon, hogy be tudd zárni nem?
2009. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A magánélet alatt a maszturbálásra gondolok:$ néha azt is kell, meg néha szeretek egyedül lenni és senkivel nem beszélgetni.
2009. dec. 12. 18:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Maszturbálást oldd meg lefekvés után :) A beszélgetésre meg az atippem, hogy néha menj ki hozzá te beszélgetni. Tudod, a kamasz fiúk anyukájának nagyon nehéz, nem akarnak eltávolodni a gyerektől, anyukád is biztosan csak azért szeretne veled beszélgetni, mert szeret, kíváncsi rád, meg hogy milyen dolgok foglalkoztatnak, mi van a suliban stb. Szerintem ha minden nap kimész vele egy kicsit beszélgetni, utána nyugodtan elvonulhatsz.

26/N

2009. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Honnan gondoltad hogy fiú vagyok?:) És hogy kamasz?:) Ne lottózz:D
2009. dec. 12. 21:14
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehetne valami elriasztó a szobádban, amitől a saját érdekében inkább áttér a kopogásra:> Mondjuk hallgass olyan zenét, amit utál.
2009. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fordult meg a fejemben az, hogy a kérdező lány, de most hogy így végigolvasom fogalmam sincs miért, hiszen sehol nem írta le a nemét.
2009. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

26/N vagyok. Nemlottózok, inkább elmehetnék Mrs. Columbo-nak :))))

1. Egy kamasz lány soha nem írná le, hogy maszturbálni szeretne, még így név nélkül se.

2. Ha nem lennél kamasz, lenne partnered, és nem szorulnál Marokmarcsira. XD

2009. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!