Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugomnak a középiskolai...

Hugomnak a középiskolai ballagására mennyi pénzt illene adnom szerintetek?

Figyelt kérdés
anyám azt mondja 10 ezret, én azt mondom 5 ezret, szerintetek mennyit adjak?

2014. ápr. 3. 13:06
1 2
 1/19 QueenRavenna ***** válasza:
15%
10 ezer minimun.
2014. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
hány éves vagy kérdezö? tanulsz, dolgozol?
2014. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
o.O én testvéremnek sosem adtam pénzt, milyen dolog ez már... vettem neki kis ajándékot, és ennyi. a pénzadás nálunk a szülők/felnőtt, idősebb rokonok dolga
2014. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha dolgozol akkor én a helyedben egy 10est adnék. Ha tanulsz akkor inkább vennék valami ajándékot nem pénzt.
2014. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is ajándékot vegyél neki, szüleid feladata, hogy zsebpénzzel ellássák.
2014. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Ajándékot adnék neki. Lehetőleg valami hasznosat. A pénz nem ajándék, az csak egy általánosan elfogadott csereeszköz.

Anyukád pedig legyen szíves ne turkáljon a te zsebedben.

2014. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ajándékot adtam neki pár éve, nem pénzt. Akkor még magam is tanultam, mellette 4 órában dolgozgattam csak heti pár alkalmat és otthon is laktam a szülőkkel. Nem is várta volna senki, hogy pénzt dugdossak neki, valamint ha van jobb ötleted is, szerintem egy személyesebb ajándéknak jobban örülne, mintha pénzt raknál borítékba mint azon rokonok többsége aki nem tud mit kitalálni, ezért azt ad...
2014. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Pénzt ajándékozni???? Ez annyira személytelen. Meg különben is: ballagásra minek ajándék? Lesz egy csomó virág, oszt jónapot.

27L

2014. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha tanulsz, akkor inkább vegyél valamit. Ha dolgozol, akkor adhatsz neki egy 10-est. De azt sem csak úgy borítékban. Ha szeret olvasni, vagy van valami hobbija, akkor az adott témáról szóló könyv és belerakva a 10-es.
2014. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én tanultam még a tesóm ballagásakor, 5-öt adtam neki + egy csokor virágot

ha dolgozol, akkor szerintem belefér 1 10-es, de ha tanulsz még vagy éppen nincs munkád, akkor elég az 5.

2014. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!