Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen balhé? Férjem több éve külföldön él, több éve elváltunk, közös gyermekünk ballagására készülünk. Én 2éve új kapcsolatban élek a régi otthonunkban. Közölte, haza jön a ballagásra, de nem emlékszik, hogy elváltunk hivatalosan

Figyelt kérdés
szerintem nem akar,azt hiszi minden olyan lesz mint régen.Mit tegyek?
2013. máj. 27. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

lol lol lol lol lol

most jót nevettem, és elképzeltem milyen elme szinten lehet egy ember aki nem emlékszik arra, hogy elvált. lololololol

nagyon vicces. Majd jól meglepödik.

2013. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy nem emlékszik? Mondd meg neki!!
2013. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a gyermek ballagásán az új kapcsolatod is ott lesz, így a szituáció egyértelmű. De akkor ő ugye a VOLT férjed? Mert csak "férjed"-ként említetted.
2013. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van papír róla h elváltatok,akkor mi a probléma?! Az 1 dolog h ő pl nem emlékszik rá,de ha van nyoma akkor nyilván elváltatok!
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem hallottatok volna erről, elmondom létezik van aki nem hajlandó emlékezni/tudomásul venni hogy elvált fél

Szerintem legyél a mostani férjed közelébe, mást nem igen tehetsz

20/F

2013. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra gondolt, hogy békésen legyetek a ballagáson?El kell felejteni,ami köztetek volt?

Vagy pedig meg mondod neki, hogy tartsa tiszteletben, hogy te uj kapcsolatban vagy!

2013. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Ne menjen az uj párod. Miért a gyerek ballagását kell elcseszi azért mert rövid a memóriája. A gyerek is megérti, pár ora színjátèkba senki nem halt bele.ga vége a ballagásnak utána meg elmondod neki.ennyi
2013. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszik? Ott a papír, akkor majd eszébe jut :)
2013. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Több napra jön. És egy ebédet is szeretnék a szük családnak,és félek hogy balhézni fog.
2013. máj. 27. 13:14
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Scanneld be a válásról a papírt és küldd el neki, továbbá emlékeztesd, hogy élettársad van, akivel együtt élsz.

Hol akar amúgy lakni? Nálatok?

2013. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!