Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha nem vagyok pusziban a...

Ha nem vagyok pusziban a tesómmal, sosem voltunk igazán joban, de elhivott a 30. szülinapjara, elmenjek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 09:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha már a testvéred és meghívott illik elmenni.
2014. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
szexet akarsz tőle?
2014. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
ne, ha nem voltatok jóban eddig se, ezentúl már ne legyetek
2014. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
MEghívott? Akkor még szép hogy menj el. Itt az alkalom, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.
2014. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Persze hogy menj el! Attól még hogy eddig közömbösek voltatok egymáshoz, a TESTVÉRED! Ez neki egy fontos ünnep, és te vagy neki az, akiről tudja, hogy bár nem voltatok "puszipajtások" de mindig lehet számítani.
2014. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bénabakter válasza:
Okvetlenül.
2014. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bénabakter válasza:
2. válaszadó: LOL
2014. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Sohasem tudhatod , miért lesz majd szükséged segítségre. A testvér az segíteni fog. Bármin különböztetek össze el kell felejteni és tudni kell nagyvonalúnak lenni. Ez egy olyan alkalom , amit ő is arra használ fel , hogy rendbe tegyétek és megbeszéljétek a köztetek lévő konfliktusokat. Mutass jó példát a családodnak ,barátaidnak is! Ettől a Te emberi ázsiód fog nőni.
2014. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sztem elmennék max ha nem jön be a társaság vagy akármi akkor korán lelépnék. De minimum gesztus szinten, miért ne, annyit megér a dolog. Már csak a saját lelkiismeretem miatt is. :)
2014. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen fölösleges kérdést!!!! A válasznak egyértelműnek kellene legyen!!! IGEN!!! Itt az idő, hogy jobban összetartsatok, a testvéred mindig a testvéred marad! Ő megtette az első lépést, akkor te ne gondolkozz ilyenen!!!!
2014. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!