Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2 hete ismerkedek egy fiúval,...

2 hete ismerkedek egy fiúval, most elhívott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete ismerem. Én Budapesti vagyok, ő vidéken lakik Bp-től olyan 60-70 km-re. Nagyon szimpatikus, jól elbeszélgetünk. Mondjuk még soha nem találkoztunk személyesen, és most meg elhívott egy koncertre. Mit mondjak neki? Szerintem azért első talira nem egy koncertre kellene menni, ott még beszélgetni sem lehet. 19 lány vagyok ő 23 fiú. Még abban a városban sem voltam soha, ahol lesz a koncert. Ti mit tanácsoltok?
2014. febr. 24. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
küld el a picshába...
2014. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem kell bepánikolni, mert randira hívtak...Menj el és kész!
2014. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább lesz egy közös élmény, amiről később tudtok beszélgetni. Gondolom beszéltek most is eleget, nem?
2014. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el, és ha bejöttök egymásnak dugjatok. Ezt tudom tanácsolni.
2014. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el,érezd jól magad,ismerd meg.Ha meg sem próbálod,tuti nem lesz belőle semmi.
2014. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!