Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívott egy baráti talira,...

Elhívott egy baráti talira, de félek, többet akar?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki néhány évvel ezelőtt komolyan próbálkozott nálam, de én "leépítettem", mert tudtam, nem illünk össze. Teljesen más stílusú, tudású és érdeklődési körű ember, mint én, így hiába szimpatikus, tudom jól, hogy nem érezném mellette jól magamat. Ezek után megszakadt a kapcsolatunk egy időre, mert kiment külföldre dolgozni. Azonban most tért haza és ismét felkeresett. Azt akarja, hogy találkozzunk (persze csak barátilag), én viszont tartok tőle, hogy esetleg volna hátsó szándéka és hogy többet akarna a barátkozásnál, éppen úgy, mint 2 éve.


Szerintetek mit csináljak, találkozzak vele, vagy mondjam le valami indokkal? Elképzelhető, hogy most már tényleg csak barátkozni akar?


(kérlek titeket, hogy ne akarjatok rábeszélni arra, hogy adjak neki egy esélyt a párkapcsolatot illetően!)


2013. nov. 4. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
pfffff, ha te nem, akkor majd mi megmondjuk neki, hogy nem mész el oké?
2013. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod őt, akkor nem értem, miért találkoznál vele?


Kényelmetlen kicsit, de meg kell mondanod neki, hogy nem szeretnél vele találkozni. Ezen túl kell esned, nem tudod megúszni.

2013. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos elő akarja adni magát, tuti akar többet. lemondanám ha nemakarnék semmit, ha a barátja se vagyok akkor meg pláne.
2013. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta ismerjük egymást, tehát mondhatni, hogy barátok vagyunk. És mivel ő hangsúlyozta, hogy baráti találkára gondolt, elvileg nekem nem kéne rosszra gondolni. A baráti találka nincs ellenemre, mint mondtam, csak attól tartok, hogy ő többet akar.
2013. nov. 4. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Találj ki vmi programot, h mittomén csak 2 órán át érsz rá, utána menned kell dolgozni vagy ilyesmi
2013. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!