Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha nem vagyok pusziban a...

Ha nem vagyok pusziban a tesómmal, sosem voltunk igazán joban, de elhivott a 30. szülinapjara, elmenjek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 09:06
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hülye vagy??Igen!Azé gondold már át egy picit!
2014. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ez szubjektív kérdés. Te tudod pontosan, hogy milyen és mit várhatsz tőle. Nem vagyok pesszimista, de az mi rokonaim mind szarnak ránk. Hiába lakunk majdnem egy városban...
2014. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél el, ha ki akar békülni. Akkor meg lehetne beszélni azt is, hogy mi okozta az ellenérzést köztetek. Menjél el, és békülj ki vele.
2014. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Varga úr válasza:
Vigyél neki Milka csokit, a Novák ikreket is az hozta össze!
2014. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te ismered a tesódat,ha úgy gondolod,hogy még javulhat a kapcsolatotok de őszintén,akkor menj el,ha úgy ítéled meg,hogy kutyából nem lesz szalonna,akkor felesleges elmenned.
2014. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
illene elmenned
2014. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!