Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy zajlik a rivalizálás a...

Hogy zajlik a rivalizálás a lányok között?

Figyelt kérdés

Szóval ezt úgy értem, hogy két "harciasabb" lány között?

Költözött egy új csaj a szomszédba, aki annyi idős mint a nővérem (18), először barátkozott a nővéremmel, aztán elkezdett vele rivalizálni. És folyamatosan keveri a "szart". Mindenhonnan ki akarja túrni a nővéremet, és meg akarja mutatni, hogy mindig az van amit ő akar. És van ennek a csajnak egy húga aki azt híreszteli, hogy a nővére addig úgyse nyugszik amíg teljesen ki nem csinálja a nővéremet.

Szerintetek mit lehet tenni ez ellen?

Ja és még egy suliba is járnak, csak másik osztályba.



2014. ápr. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy zaljlik,ahogy leírtad.

Gyakran csak azért piszkálja egyik a másikat,mert olyan kedve van,vagy mert buta és ez a szórakozása.

A nővéred mit szokott lépni?És a szüleitek tudnak erről?

Szerintem lehet az lenne a legjobb,ha a nővéred próbálna a lehető legkevesebbet beszélni vele,csak ez a ti esetetekben nehezebb ,mert szomszédok vagytok.

De pl. suliban is kerülnie kéne.

A pletykákra meg annyit tudok mondani,hogy aki a nővéred barátja,az úgyis mellé fog állni.Remélem érted.

És a pletykákra is lehet nem kéne figyelni,de nem tudom abbahagyná-e.Viszont maga az a tény,hogy ezt híresztelik róla,mármint hogy ki akarja csinálja a nővéredet,ezzel őt járatják le.Szóval a húga a "rosszakarót" is lejáratja meg magát is.Normális ember az ilyeneket csak lenézi,mert még büszke is rá hogy a nővére ilyen amilyen.

Ez az én véleményem.


Egyébként kertes házban laktok?Vagy lakótelepen,társas házban?

Azért szeretném tudni,mert ha utóbbi 2,akkor még inkább lehet a többi lakó között is híresztelni,hogy ne higgyenek a plyetkáknak,meg stb.És akkor lehet nem tud rájuk hatni ez a csaj meg a húga.

2014. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szemét, nem csak pletykák lesznek. A lányok nagyon aljasak tudnak lenni, ha akarnak. Romlott tejet a táskába, rágót a hajba, használt gumit a cuccai közé úgy, hogy az anyjáék is lássák...


Mit lehet tenni ellene? Leülni a szülőkkel, szomszéd szülőkkel és elmondani a helyzetet. Esetleg valami bizonyítékot is lehet szerezni a csaj ellen. Diktafon, telefonos képek, netes üzenetek.

Ha mégjobban elfajul a helyzet, akkor rendőrség.

2014. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Egyébként az az igaszság,hogy jó lenne ha valahogy helyre tenné valaki a csajt,meg ha nővéred is csinálna valamit.(Meg kéne mutatnia hogy nem lehet legyőzni ilyen könnyen,meg hogy nem rosszabb,mint a másiuk,sőt).Viszont akkor meg lehet mégsem hagyja abba a csaj.

Szóval szerintem jó is ez,meg nem is.Magam sem tudom már.

2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!