Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki lenne a nővérem segítségé...

Ciki lenne a nővérem segítségét kérni ebben a kényes dologban?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy felnőttem. 22 éves vagyok, szeptemberben szeretnék a fővárosba költözni. A nővérem már régen elköltözött szüleimtől, tudja mivel jár. Csak a szüleim nagyon féltenek engem és nem igazán akarnak elengedni a szülői fészekből. Szeretném nővérem segítségét kérni, hogy megértsék, már felnőttem. Köszönök mindent, de ideje kirepülni.
2014. ápr. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez nem egyszerű de majd megérti hogy elmész meg elfogadja csak ne hozd fel neki ezt a témát minden nap hanem mikor látod hogy olyan beszélgetős kedve van , akkor mond neki hogy nemsoká te is elmész és beszéljétek meg hogy már felnőttél. Biztos sírni fog meg ilyenek de hát ez ezzel jár. Mást nem tudsz tenni
2014. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki segítséget kérni a nővéredtől. Sokkal elfogadhatatlanabb szüleid viselkedése, hogy felnőtt létedre irányítani akarnak, meg akarják akadályozni, hogy a saját életed éld. Állj a sarkadra. Indulj neki a saját életednek.
2014. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

lehet én vagyok helikopter, de: miről szól a kérdés?


1.)

miért lenne ciki a nővéred segítésgét kérni, ha tanácsot kérdsz? ugyanmár.... normális testvérek kommunikálnak és segítik egymást.


2.)

vagy anyagi segítséget kérsz a nővéredtől, és azt szeretnéd, h kb ő tartson el? ebben az esetben úgy érzem nem a testvér feladata lenne ez.

2014. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Szeretném nővérem segítségét kérni, hogy megértsék, már felnőttem." Kérdező kérdésed 100%-an érthető.
2014. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!