Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért haragszik ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik ezért a párom? Nem fogadtam el egy ismerős segítségét munkaügyben.

Figyelt kérdés

Közös ismerős mondta, hogy tudna segíteni munkaügyben. Mondtam, hogy az remek lenne...

A nő aztán kikezdett a párommal, a párom lepattintotta. Beolvastam neki, hogy nem kell tőle semmilyen segítség, ha egy könnyűvérű nő.

Megszakítottam vele minden kapcsolatot, majd pár napra rá üzent a páromon keresztül, hogy májustól lenne munka, érdekel e.

Én meg írtam neki, hogy köszi de tőle nem kell segítség...

Inkább maradok a mostani m.helyemen.


2014. ápr. 12. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Kikezdett a pároddal? És utána még rajta keresztül üzen neked? Fura :S A párodnak ez nem fura?

Meg miért akar még mindig segíteni neked a nő? :S

2014. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párom is megharagudott rá, hiszen a nő megpróbált kavarni közöttünk...

Azt hiszi/hitte, hogyha segít, akkor majd megint jóba leszünk.

2014. ápr. 12. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura helyzet lenne, ha pont ő segítene, meg gondolom, egy helyen is dolgoznátok. Szerintem jól döntöttél. A párodnak meg nem tudom, mi a baja. Így legalább lezárhatjátok ezt az ügyet. Az a legjobb, ha nem lesztek a nővel a továbbiakban kapcsolatban.
2014. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Parod nem nagyon pattinthatta le, ha meg rajta keresztul uzen, hogy van munka, es parod megsertodik mert nem fogadod el.

Kerdezd meg a parodtol, mire haragszik? Azert mert nem dolgozol vagy mert az ismeros segitseget nem fogadtad el.

2014. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb inkább távolságot tartani, az ilyen emberekben nem bíznék meg.
2014. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól csináltad,és a párod egyáltalán nem jogosan haragszik rád!A legjobb,ha ezután szóba sem állsz a nővel,a párodnak is ezt kéne tennie minimum,ha tényleg annyira leépítette.Kicsit furcsa,hogy ezek után még a párodon keresztül üzenget,plusz a párod haragszik rád,mert ő még szóba áll a csajjal.El kéne beszélgetned a barátod fejével.
2014. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!