Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Párom testvére öt hónapja nem...

Párom testvére öt hónapja nem hajlandó fürödni. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Egy udvaron lakunk. A ház lassan rádől, a ruha csupa lyuk rajta, büdös. Mondtuk neki, hogy fürödjön meg nálunk, vegyen tiszta ruhát stb, azt mondja ne dumáljunk neki. A faluban szégyelljük őt. Mit tehetnénk?
2014. máj. 13. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Álljatok lesben a slaggal, meg ipari tisztítóval, aztán ha meglátjátok, akkor kapjátok el! XD
2014. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Viccen kívül: borítsátok lehabfürdős vízzel,majd adjatok neki tiszta ruhát. Miután lehiggadt, beszéljetek vele, hogy miért tesz így, miért nem törődik magával .

Segítsetek neki rendbe rakni a házat, és esetleg vigyétel el vásárolni is (turkálókban is klassz rucikat kapni, ha nem vagytok anyagilag a toppon).

2014. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem foglalkoztok vele. Egy udvaron laktok, de nem egy házban szóval nem kell a lakásban is szaglásznotok őt. Hagyjátok.
2014. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
55%

beszéljetek vele ezekről a dolgokról szerintem.

ajánljátok fel a segítségeteket, lepjétek meg pár új ruhákkal biztosan örülne neki :)

ha elmondanátok neki, hogy ez már titeket zavar ahogy megjelen az emberek között, azt csak megérti !

Az ilyen emberek esetében az a legjobb szerintem ha elbeszélgettek vele ezekről a dolgokról !

2014. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van neki ruhája. Mindig azt mondja, hogy mi nem tartsuk őt, ne szóljunk bele. Az apja sem bír vele.
2014. máj. 13. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen embert,sajnos elzüllött.Segitséget nem fogadott

el,a huga mosta ki a gönceit idõnként.Katonai gyakorlóruha.

Az alkalmi munkából hazatámolyogva bedõlt az àgyba ruhástól.

Sajnálom,mert egy jó fejü srác volt.Ha valaki nen akar vàltozni,azt

hagyjuk.Ez az egyik legnehezebb dolog az életünkben.

2014. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Hagynàm, hadd éljen ugy ahogy ö akar. Ha neki igy jo, àm legyen.
2014. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem akar furodni?

Nem vagyok ra buszke, de amikor en depresszios voltam, engem is ugy kellett ravenni a tisztalkodasra. Elni se akartam, mit erdekelt, hogy tiszta vagyok e....

2014. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy tünet, de mi a valódi ok? Azt kell megkeresni és megszüntetni.

A slagos megoldás különben eszméletlen, első :D

2014. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Na itt a mosdatlan barátunk:DDD rég láttunk, de nem hiányoltunk...
2014. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!