Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti megharagudnátok a nővéretek...

Ti megharagudnátok a nővéretekre (aki külön családban él), hogy nem venne a ballagásotokra, még egy szál virágot sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem ilyennek éreztem a viszonyunk :( nem az ajándék a fontos, csak hát na...
2014. máj. 28. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Haragot nem tartanék, de megjegyezném magamnak:-)
2014. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2014. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék, de rosszul esne...
2014. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen értelek. A gesztus lett volna kedves. Hát haragot talán nem is éreznék, de rosszul esne. Mondjuk lehet, ha van gyerek, vagy hitel nem fér bele. Én is voltam olyan helyzetben, hogy egy szál virágot se tudtam venni anyukám szülijére, és szedtem neki :D megmondtam, hogy nagyon sajnálom, de tényleg egyik napról a másikra élek, olyan aranyos volt, mert azt mondta sokkal jobban esik neki, hogy ennyire a szivemre vettem mintha bármit vettem volna. Lehet csak nem jó nővéred beszélőkéje.
2014. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

nem haragudnék, de nekem is rosszul esne, és megjegyezném, bántana...szóval harag nem lenne bennem


megértelek, hogy rosszul esik

2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ÁkosTóth válasza:
Le se szarnám
2014. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!