Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szájba vágtam a nővéremet és...

Reptoid kérdése:

Szájba vágtam a nővéremet és most megijedtem (? )

Figyelt kérdés

Az imént vitáztunk a nővéremmel - egy idősek vagyunk - és volt egy csúnya kijelentése anyukánkra, amiért én kérdés nélkül szájba vágtam. Úgy mintha pofoznám, csak az ujjaim külső felével. Őszintén szólva nem bántam meg, most is lekevernék neki egyet, ha még egyszer ilyet mondana, de kicsit megijedtem magamtól. Régen, mikor gyerekek voltunk, sokat ütöttük-vertük egymást, de azért ebből már kinőttünk.

Még sosem ütöttem meg senkit, főleg nem egy lányt. Még a gondolata sem fordult meg a fejemben, pedig volt már pár csúnya veszekedés egy-egy barátnőmmel. Viszont a nővéremmel kapcsolatban úgy érzem, éreztem ezt valahogy megengedhetem magamnak, mintha az apja lennék vagy ilyesmi. Ezt most nem úgy kell érteni, hogy bármikor lekevernék neki még egyet, de erre a helyzetre visszagondolva nem neheztelek magamra. Inkább az bánt, hogy mi lesz esetleg később, ha egy lányt feleségül veszek, aztán a szerelem elmúlik (?) és a kapcsolatunk sokkal olyanabb lesz, mint a testvéremmel. Nincs tapasztalatom évtizedes kapcsolatokban nyilván, de azért volt már több évig együtt egy lánnyal és a szeretet formálódott az idők során... Szóval hogy netán feljogosítva érezném magam, hogy esetleg egyszer őt is szájba vágjam. Ettől félek igazából. Jelenleg ilyet el sem tudok képzelni, de mi van ha esetleg mégis?

Reális eshetőség ez? Mennyire lesz sok-sok év után másabb egy kapcsolat, házasság?


2014. máj. 30. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Haver akárhogy is nézzük nőt megütni gyávaság,aki egyszer üt az máskor is üthet.Talán még visszafordítható a folyamat.Menj és kérj bocsánatot!
2014. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

"a nővéremmel - egy idősek vagyunk"

WTF?!?!?

2014. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Megérdemelte.
2014. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Már miért kérne bocsánatot?Ha nem tudja,hogy beszéljen az anyjával akkor meg érdemelte.Ha nem kaphat pofont mert nő,akkor tartsa magát annyira Nőnek nem beszél ugy az anyjával
2014. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem lehet megütni nőt? Én nő vagyok, úgy kérdezem ezt. Kiharcoltuk magunknak az egyenjogúságot, de ha megütnek, akkor rögtön úristen de hisz én csak egy védtelen nő vagyok. Hogy is van ez?!
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges lépés volt. Inkább felkéne hívni a figyelmet az édesanyátok iránti tiszteletre, a nővéred felé, mikor már kicsit lehiggadt. Ha attól félsz későbbiekben hogy agressziv leszel, akkor jobb ha most kezded ezt gyakorolni.
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
ha a feleséged szidja édesanyádat de nagyon csunyán na akkor neki is lekeverhetsz egyet,mondom ezt nőként,feleségként.
2014. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

"a nővéremmel - egy idősek vagyunk"

WTF?!?!?


mi a baj ?

2 perccel előbb született akkor simán a nővére nem ???

2014. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

De jó, hogy az én bátyám nem helyezi magát felém és nem úgy bánik velem, mintha ő csinált volna. Jipííííí.

Ki is tagadnám.

2014. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A tesók sokszor a rivalizálást is egymáson gyakorolják. Majd ha felnőttek lesztek és külön családotok lesz látni fogod benne a nőt és családanyát. Amíg a kamaszodáson túl nem lesztek ez van. Mondd el neki hogy szerinted kiérdemelte a viselkedésével a pofont, de a jövőben máshogy fogod kifejezni a nemtetszésed . Ha rákérdez hogy, mond hogy ne akarja megtudni!:-) De tényleg fogd vissza magad, mert lehet hogy később a nővéred cséleléséért nem állna szóba veled álmaid nőja, mert azt hinné ő is megkapná tőled a napi két fülest.
2014. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!