Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van valaki, akinek szintén...

Van valaki, akinek szintén olyan rokona van, higy felőle csöves is lehetne az ember? Miért ennyire szemét önző a nővérem? Mire való a család, ha nem arra, hogy segítsünk egymáson?

Figyelt kérdés

Szomorú vagyok nagyon! A tesóm mindent elvenne tőlem ha tehetné!

Már elköltözött de haza jár. És van néhány cucca, ami itt maradt. Ilyen foci atlasz, matek könyv, függöny a szobajarol, széke asztala, bogreje, ilyen kis dolgok.

És haza jött és elkezdte összeszedni a cuccait!

2 éve a barátjával lakik, berendeztek a lakást, mimdenuk van tv, hűtő mikro,szekrény,mindem ami csak kell!

És elkezdte összeszedni a cuccait, amiket én használtam!

De szüleinktől van! Nem ő dolgozott meg érte!

Elvitte a könyvet amit.olvastam! 2 évig nem érdekelte most meg kell?

Elvitte a bogret, széket, az volt szekem, számológépet, kost itt vagyok érettségi előtt tudományos szgep nélkül!

Annyira szomorú miért ilyen?

A szüleim nem mondták, hogy ne vigye el, én használom!

De.fogadni merek ott rohadnak ezek a cuccai vqlahol egy doboz mélyén! Úgy érzem magam, felőle qz utcára is kerülhetnék az se érdekelne!

Meg se kérdezte mi kell nekem, fogta is vitte a dolgait!


Mit tegyék? Azt hittem a.család arról szól hogy segítünk egymáson de úgy látom nem!

Másnak is vannak ilyen rokonai? Mit csinál ilyenkor?

17 F



2013. nov. 2. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen családtagom a fő kérdésre válaszolva....



Megkérdezted TE tőle, hogy miért nem ér rá pl a számológép az érettségi végéig?


(tudományos számolót már kapsz szipi-szupit 2000-ért, de az már tényleg szipiszupi... ha gondot okoz megvenni nekem van egy fölöslegben)


engem is a miértek érdekelnének...


azért mert valaki elköltözik, ennyire ilyen nem szokott lenni, meg nem megszakítja a kapcsolatot veletek...vagy igen?

2013. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem kérted meg, hogy hagyja ott neked?
2013. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy az enyem... Most erre nem tudtam mit mondani! Vele nem lehet vitázni mindig ő nyer! Nem a nnyamvadt cuccai kellenek, hamem 2 évig miért nem kellettek?
2013. nov. 2. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Remélhetőleg a szüleid megvesznek mindent neked az érettségiig, hiszen szükséged van rá. Én is sok cuccomhoz kötődöm, de a tesóim elől biztos nem vinném el őket...
2013. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit túldramatizálod.


Érettségi nem most lesz, vegyenek a szüleid egy számológépet.

2013. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!