Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél ha egy ilyen...

Mit tennél ha egy ilyen üzenet jönne a testvéredtől? Mi ez a stílus és mi ez a hangnem?

Figyelt kérdés

Szeva xy vagyok apuéknak nincs semmiük hogy lehetsz ilyen nem bírsz annyi lóvéval meg hát haza jösz b*szd meg anyunak egy g**is csokit nem hozol olyan vagy már mint a xy lesz*rod a családodat a jómódba majd koppansz te még


az xy volt a lóvéért hogy hogy nincs utalás?


2014. jún. 5. 22:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mit lehet erre vissza írni??

A párom kapta a testvérétől!

A férjem külföldön dolgozik, és nem azért hogy az egész családot mi tartsuk el!

Állandóan kéregetnek és kunyerálgatnak, de azt a pénzt soha sem látjuk, el felejtik meg adni!


Az én párom sosem kap semmit az édesanyjáéktól, míg a többi 5 testvére elég sok mindent. MI vagyunk akiktől a legtöbbet várják, de ha oda megyünk egy pohár vízzel sem vagyunk megkínálva.

2014. jún. 5. 22:57
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
röviden ennyit írnék: menjetek a pi csába :)
2014. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjed cipőjében járok, nagyon idegörlő dolog...
2014. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha folytatjátok azt, hogy nem adtok nekik semmit, hidd el, megoldják. Hiszen mindegyik másik tesó kap, ti meg csak nekik adtok. Akkor nélkületek is boldogulni fognak. Én amennyire csak lehet, távolodnék ezektől az emberektől, és a páromat is erre bíztatnám.

Egy ilyen üzenetre nem lehet és nem is szabad válaszolni. Húzzanak le azt, akit tudnak, ti meg boldoguljatok, rájuk nyilván nem számíthattok úgy sem. Ez egy romboló kapcsolat.

2014. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy olyan csoki a vágyuk, rajtam ne múljon.
2014. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Ez így elég gázos ügy lehet.Amúgy férjedet felnevelték,talán egy picit törleszthet,de nem a tesóknak tartozik ezzel,ha nem a szülők felé.

Ilyen szép üzit ritkán kap az ember...Küldj vissza valami nagyon relaxot.

Amúgy ha Én kapnék ilyet,kb ugyanebben a hangnemben vissza üzennék,talán fel is hívnám és jól letolnám!

2014. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem "testvér", aki ilyet ír, meg aki csak a pénzért keres... ez csak a bidámbidámoknál szokás, akik a saját anyjukat is eladnák 1000 forintért. Ilyen férgekkel inkább szakítsátok meg a kapcsolatot teljes mértékben, mert aki így beszél veletek, és így kapálózik a pénzért, az súlyosabb dologra is képes lesz érte. Addig meneküljetek, amíg még lehet, nehogy a Magánnyomozókban kössetek ki a végén, vagy a Családi titkokban.
2014. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Feladnék egy csokitojást és pénzt az anyának(ha ő erről nem tud és a testvér magának akar pénzt kijátszani), ha benne van ő is akkor meg elküldeném a fenébe.
2014. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a testvérnek feladnék egy képeslapot, amibe megköszönve kérdését közölném vele, hogy jól vagyunk. Esetleg küldenék mellé magunkról még egy fényképet is. Bár szerintem ebből se esne le neki, hogy talán legalább azt megkérdezné, h hogy vagytok! :(
2014. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen a férjed külföldön valami tök jó nyaralós képeslapot és azt adja fel nekik, rajta valami ilyesmi üzenettel: Köszi, jól érezzük magunkat, egész nap pihenünk, lazulunk a parton, szép itt minden! Puszi!
2014. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!